Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én tartom elmeroggyantakn...

Csak én tartom elmeroggyantaknak azokat a nőket, akik 10-15 év elteltével is reménnyel telve szerelmesek abba a férfiba, aki időközben már megházasodott, s gyereke lett?

Figyelt kérdés

Az ilyen nők miben reménykednek? Hogy a szeretett férfi otthagyja a saját családját értük? Ráadásul ha az ember szeretné őket felvilágosítani, hogy 15 év elteltével, 30 éves kor fölött ideje lenne már elgondolkodni, és sok más férfival is ismerkedni, körbenézni a nagyvilágban, akkor még ők vannak megsértődve, és hülyének, értetlennek titulálják az önzetlen, segítőkész, racionálisan gondolkodó jóembert, aki fel szeretné végre nyitni a szemüket. Hülyét kaptam, amikor olyanokat hallottam egy ilyen nőtől, hogy "ő minden férfiban ŐŐŐ-t keresi".


Voltam már én is reménytelenül szerelmes valakibe, nem egy, nem két hónapig, és minden hülye apró pillanatba a lehetőséget, az esélyt képzeltem bele, de könyörgöm, 15 év után nem beteges ez már egy kicsit?


Bosszantó különben, hogy legalább 5-6 hozzá hasonló nő van a közvetlen ismerősi körömben, akik több mint 10 éve totál bele vannak esve valakibe, és képtelenek felengedni a görcsükből. Az ilyenek végtére is mi a francot képzelnek? Szívem szerint felpofoznám az ilyet.


(Még mielőtt szapulásomba kezdenétek, nem, nem próbálkoztam be egyiknél sem, mert egyik nő sem az esetem, csupán frusztráló azt nézni, hogy évek óta bőgnek azon, hogy senkit nem találnak maguk mellé, miközben ők maguk tehetnek az elmebajukról és eszük ágában sincs változtatni rajta.)


2015. jan. 25. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen nőt ismersz? Én nem is hallottam még ilyenekről eddig.
2015. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig a legtöbbjük ilyen :)


Kiszemelnek EGYET és aztán egész életükben arra várna. Addig mindenki másnak "tipli van".

2015. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CptTomato ***** válasza:

Hidd el van férfiban is ilyen.

Az ilyen nők(és ffiak) pedig lelki roggyantak, boldogtalanok, és soha nem kielégíthetetlenek.

Addig amíg nem verik szét más kapcsolatát addig messziről kerülni kell az ilyeneket, illetve kitünő alapja egy egy kellemes derülésnek az ilyen emberek, és vagy kitűnően lehet őket "szívatni" ami megint csak saját derülésedre ad okot. :)

2015. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Kedves vélemény :D


Amúgy tényleg viccesek az ilyenek, bár sokukban ilyen reménytelen romantikusi művészi hajlam tör elő... És nagyon szép vereseket írnak a plátói szerelemről vagy akár egész könyvet, szép festményt... Kár hogy 1000-ből 1 ilyen :) A többi csak rinyál.

2015. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A vicc az, amikor Oravecz Nórás, vagy valamilyen "hős-szerelmes-tökéletes-pasis" képeket, idézeteket posztolnak FB-on a falukra, s csak a hülyének nem esik le, hogy egyetlen ismerősük miatt rakosgatják ki ezeket a szarokat. Kicsit megmosolyogtató azért, hogy hosszú-hosszú évek múltán sem unják meg naponta a minimum 2-3 érzelgős szart kipakolni.


Volt pár hónappal ezelőtt egy vicces eset. Az egyik ilyen csajszi összejött egy sráccal, és a srác egyik képe alá kommentelgetett a csaj a volt exhapsijára utalgatva. :D Nekem sült le a bőr a pofámról olvasás közben, hogy lazán olyanokat kommentelt például, hogy "bárcsak a te borostád is olyan lenne, mint amilyet szeretnék :)", és a többi ilyen utalgatás az igencsak borostás exhapsira. :D

2015. jan. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!