Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatok olyan férfit,...

Hol találhatok olyan férfit, akinek kellenék 26-27 évesen egyedülálló anyaként? (Elméleti kérdés! )

Figyelt kérdés

Ha volt férjem, de éretlen volt és az első évben otthagyott a gyerekkel. Fenn tudom magunkat tartani, de valakivel szeretném leélni az életemet. Milyen korú férfiak között érdemes keresni? Csak olyannal érdemes próbálkozni, akinek szintén van gyereke, de elvált?

(Elméleti kérdés, nem társkereső hirdetés! Nem vagyok terhes, nincs gyerekem. Nő vagyok. Láttam már ilyet. Inkább 25 év fölöttiek véleménye érdekelne, a rosszindulatú hozzászólásokat mellőzzük.)



2015. jan. 25. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van aki elvesz gyerekkel együtt, embere válogatja, de minél nagyobbak a gyerekek annál problémásabb már őket nevelni és ez nem tetszhet.
2015. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Most akkor van gyereked, vagy nincs?


De mivel benne vagyok a kérdezni kívánt kategóriába én nem tudom, hogy hol találnál olyat, mert vannak akik azt gondolnák, hogy balféket keresel eltartónak.


Egyénfüggő szóval, de valószínűleg egy szintén elvált, gyerekesnél nagyobb sikerrel járnál.

2015. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnél, ha minden más rendben van.

Szerintem nem a hol a kérdés hanem hogy kit.

Pl ha jó pasit akarsz, akkor nehéz eset. Ha a lélek a fontosabb, esélyesebb hogy találsz valakit.

Mit vársz el egy pasitól?

2015. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én elvált nő vagyok, és hála istennek nem volt probléma soha az ismerkedésnél, hogy van egy gyermekem, de természetesen ezt embere válogatja.
2015. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
netes társkeresőn sokan vannak akiknek a gyerek sem akadály. Egyik ismerősöm ebben a helyzetben van, párszor lehülyéztük amikor a bőség zavarában nem tudott választani...
2015. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A társkeresőkön találhatsz ismerkedni vágyó férfiakat. Nem mondom, hogy sokakat nem riaszt el a gyerek, de azért bőven vannak szerintem olyanok is akiket ez nem befolyásol. Azért komolyabb kapcsolatnál fel kell készülni arra hogy ő is szeretne gyereket, ha még nincs. A gyerekes apukák nem tudom hogy milyen arányban keresnek komolyabb párkapcsolatot, de úgy gondolom hogy kisebb arányban...

36f

2015. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Reálisan nézve 26-27 éves gyerekes nő olyan 30-35 körüli férfinak lehet vonzó, akinek már szintén van gyereke (nem kell, hogy elvált legyen, akár úgy is összejöhetett a gyereke, hogy könnyedebb kapcsolatban egy nő "véletlenül" teherbe esett tőle), és már nem akar újabb gyereket.


Ha összességében sikeres férfi is, elvárásainak megfelelő gyermektelen nő számára már kevésbé vonzó, gyermekes nőből jobb minőségűt kaphat, ezért számára lehet optimális kompromisszum, ha ilyen nőt választ.

2015. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg úgy gondolom, hogy csak abban az esetben jönnék össze egyedülálló szülővel, ha én is az lennék.
2015. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy sikeres FF-nek nem kell gyerekes nő, pláne nem komolyra.
2015. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak jó volna egy szponzor mi!?
2015. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!