Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatok olyan férfit,...

Hol találhatok olyan férfit, akinek kellenék 26-27 évesen egyedülálló anyaként? (Elméleti kérdés! )

Figyelt kérdés

Ha volt férjem, de éretlen volt és az első évben otthagyott a gyerekkel. Fenn tudom magunkat tartani, de valakivel szeretném leélni az életemet. Milyen korú férfiak között érdemes keresni? Csak olyannal érdemes próbálkozni, akinek szintén van gyereke, de elvált?

(Elméleti kérdés, nem társkereső hirdetés! Nem vagyok terhes, nincs gyerekem. Nő vagyok. Láttam már ilyet. Inkább 25 év fölöttiek véleménye érdekelne, a rosszindulatú hozzászólásokat mellőzzük.)



2015. jan. 25. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na igen, sajnos én is azt tapasztalom, hogy akadály a gyerek. Pláne egy olyan férfinál aki akarna sajátot, de a nő esetleg már nem akar második babát. Mindenesetre sokkal nehezebb így ismerkedni.
2015. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9-es (és társai) nagyon rosszul gondolja!


Én el tudnám képzelni, hogy összejöjjek egy anyukával, de 1 feltételem van, olyan jól kell kinéznie, mint szülés előtt!

Vannak ilyenek! És ezt úgy mondom, h nem voltam még nős, nincs gyerekem.


Egyéb válaszok: Hogy milyen korosztályt célozz meg, arra nem lehet konkrét választ adni, mivel van olyan Fiatalabb/idősebb férfi akinek tetszik az ilyen, meg van olyan, akinek nem.

Elváltakkal próbálkozz-e vagy egyedülállókkal, ez is egyénfüggő.

Szóval meg kell találni azt, akivel kölcsönös a szimpátia és elfogadja a másikat olyannak, amilyen.

2015. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elvált vagyok, 39 és legalább egy gyermeket nevelek. (nem elméletben) A helyzet az, hogy az elvált, gyermeket nevelő nő, ha így teszi fel a kérdést, akkor tényleg egy olyan vacak nőnek érzi magát, aki nem kell senkinek. Ez az érzés pont az élethelyzetéből fakad. Az élethelyzete hasonló egy elvált (akár gyermeket nevelő) férfiéhoz, így jobban megértenék egymást. Ettől függetlenül létezik a szerelem és annak persze nem szabhat gátat se gyermek se ex-házastárs. Tehát próbálkozni lehet bárkivel, szerintem sanszosabb egy elvált gyermekes férfi. (Nagyon tömören fogalmazva)
2015. jan. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném: a férfinak legalább egyidősnek kell lennie a nővel. Inkább a személyes érettségi szint és a rátermettség a döntő, hogy mit tud nyújtani a férfi. Egy férfinak tudni kell 'nyújtani'...
2015. jan. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!