Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tinderen hogyan kezdesz egy...

Tinderen hogyan kezdesz egy ismerkedést? Hogyan szólítasz meg egy vadidegent?

Figyelt kérdés
Mit írsz a chaten? hello, mizu?
2015. jan. 26. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Megjelölöm, hogy tetszik, majd várok a csodára, hogy hátha ír.
2015. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában sziával kezdek... Majd jelzem, hogy ne is keressen tovább megvan akit keresett.. majd címet cserélünk és szexelünk..
2015. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy ismerősre akadtatok rá amúgy? Ilyenkor mennyire ciki?
2015. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
mi az a tinder? :D
2015. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ebben mi olyan bonyolult? ráírok, azt kész. szia, hogy vagy?
2015. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, extrém igényeim vannak, de én annak örülök, ha valami egyedivel indítanak... a szia, hello, mizu már egy rossz kezdés. Pl. ha van valami az adatlapon kitöltve, vagy egy jellegzetes képe van az illetőnek, akkor érdemes arra reagálni.

Egy lánynak/nőnek nagyon sok match-e van, szóval valahogy ki kell tűnni közülük... vagy piszokjó pasi vagy, akkor azzal esetleg kitűnhetsz, de ha nem, akkor legalább a stílusod legyen egyedi.

Tegnap pl. azzal írt rám valaki (és biztos nem haragudna meg, ha ezt itt leírom): "Valaki azt mondta, hogy sziával kezdeni unalmas, úgyhogy dicsértessék!". Többórás beszélgetés lett belőle, és tuti, hogy fogunk találkozni. A sziások közül viszont még eggyel sem találkoztam... azok a beszélgetések hamar ellaposodtak, érdeklődésemet vesztettem, és a tinderen ugye mindig ott van 20-30 másik potenciális jelölt. Nagy a harc a punciért.... :)

2015. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 3: Közeli ismerősre nem, de olyanra már igen, akivel évekkel ezelőtt ismerkedtem, de elakadt. Onnan folytattuk, ahol akkor abbahagytuk, nem volt ciki.

Olyan több is akadt, akikkel van közös ismerősünk, ez pl. egy témalehetőség. Nem kell belőle ügyet csinálni, és akkor nem ciki. :)

2015. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legbénább duma Tinderen: "Van kedved ismerkedni?"


Ezek után nem volt....

2015. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!