Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kezdi az ismerkedést...

Miért kezdi az ismerkedést sok huszonéves éves srác az exekről való vaskos panaszkodással, olykor lejáratással? Ez manapság az új tipusú vonzalom keltés? Talán izgató kellene legyen a lányok számára?

Figyelt kérdés
Milyen udvarias választ kellene adnia egy lánynak?

2015. jan. 2. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Valszinű azokat a fiukat vonzod, akik pótmamát keresnek és egy kis vigasztalásra vágynak. Adj nekik egy pofont és mondd h szedjék össze magukat vagy húzzanak a p**ba!
2015. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PearlDiver ***** válasza:
100%

Hmm talán sajnálatot akarnak kelteni maguk iránt, vagy jelezni akarják neked, hogy itt a lehetőség hogy te végre más legyél, mint az összes többi nő :)

De a legvalószínűbb, hogy csak annyira rosszul viselik ezeket az emlékeket, hogy muszáj kibeszélniük őket.

Szerintem türelmesen hallgasd meg, mondd hogy sajnálod hogy ilyen negatív élményei voltak, majd válts témát.

De ha a srác feltűnően mindig visszakanyarodik, akokr ott súlyos önelfogadási gondok lehetnek, és inkább pszichológussal kéne neki randiznia... :)

2015. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kisboltos ***** válasza:
100%

Nem tudom, de fura. Én megfogadtam, hogy sosem beszélek az exről első talin, erre a lány megkérdezte, hogy mi volt.

Röviden elmeséltem, majd azt hallottam vissza, hogy csak róla beszéltem. De jó...


Amúgy ha zavar, ne hallgasd végig. Állítsd le, szólj közbe, tereld gyorsan a témát. Ha nem kapcsol, és máskor is magától felhozza a dolgot, akkor akár el is felejtheted a srácot, hisz még nem áll készen az újra.

2015. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!