Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy érett férfikorban lévő,...

Egy érett férfikorban lévő, igen szerény anyagi körülményekkel rendelkező ismerősöm teljesen odavan egy fiatal, orosz nőért, aki egy társkereső oldalon írt rá, és a "true love"-ot keresi. Próbálom óva inteni. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Olvastam fórumokon, hogy többnyire pénzt akarnak kicsikarni, meg is lett írva a lánynak, hogy nincs pénz, mondta, nem gond, ő mindent fizet magának. Arra a kérdésre, hogy nem csak a vízum kell-e neki, azt válaszolta, hogy akár Oroszországban is találkozhatnak, nem ragaszkodik ő ide jönni. Egyébként a rengeteg fénykép, amiket küld, sok megfogalmazás tipikusan olyan, mint a többi átverős, amiket olvastam. Mit gondoltok, mi lehet a célja, ha nem a pénz, és nem a vízum? Lehet, hogy őszinte (nem hiszem, annyira gyanús az egész)? Az ismerősöm itt vívódik, őrlődik, hogy most mit csináljon... és bele van zúgva a csajba.
2015. jan. 26. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Maffia...
2015. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én kimennék a Vörös Térre és Public Sex-ben tolnám reggelig a csajt! :-)
2015. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az internet nem valóság. Aki ezt nem tudja, azt nem érdemes sajnálni. Te meg ne akard a világ gondját a válladra venni.
2015. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerv kereskedelem :D

Jó hogy áll pár ezer forintot. A szervek elég sokat érnek a feketepiacon.

2015. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
lehet, h ez csak ilyen "beetetés" és később jön a fekete leves.
2015. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Orosz tartózkodásom alatt" alapvetően biztonságban érzetem magam, de ilyenbe azért nem mennék bele. Nyilván valami kamu. Miért pont csóri magyar srác kellene Jároszlávnának mikor annyi szépszál legény van kint? Átrázás.
2015. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is még a szervkereskedelemre gondoltam... ezt a lehetőséget számba vette az ismerős is, hogy az első adandó alkalommal elkábítják, aztán kampó, mennek a szervek a piacra... merthogy azért elég jó egészségi állapotnak örvend...
2015. jan. 26. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyan, ezt velem is megtehették volna, sőt bárkivel, aki kint sétál az utcán.Azért nem így kell elképzelni Oroszországot. Valami pénzlehúzás lesz itt. Mindenkitől egy kicsit, aztán sok kicsiből összejön nekik a nagy.
2015. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kentaur88888 válasza:
es mi van ha tényleg true love, hm? - akkor ebben a világban már mindenki sátánista gazember???? - ÍGY NEM LEHET ÉLNI!!!!!! - HA ÁLLANDÓAN MINDENTŐL RETTEGÜNK, AKKOR MOST RÖGTÖN FELAKASZTOM MAGAM, ÉS AKKOR MÁR NEM KELL TÖBBET RETTEGNI!
2015. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazmondó, ha ezt megtennéd, kilőnének a Kreml falából és elkaparnának oda valahova Sztálin mellé.
2015. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!