Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valami társkereső oldal...

Valami társkereső oldal tiniknek ami bevált? (lent) 18/L

Figyelt kérdés

Mivel rá kellett ébrednem, hogy a baráti körömben illetve a környezetemben nincs olyan sárc akivel el tudnék képzelni egy komoly kapcsolatot, arra gondoltam, hogy bár nem vall rám, kipróbálnék egy társkereső oldalt. Próba, szerencse alapon...:) Tudnátok nekem mondani olyat/olyanokat ami már bevált nektek, vagy jókat hallottatok róla? Elsősorban fiatalabb korosztály körében ismert oldal kéne.


Köszi előre is! :)


18/L



2014. máj. 3. 11:43
1 2
 1/13 Vizéli László ***** válasza:
love.hu Bár tele van bunkó emberekkel akiknek csak a cunid kellene, de nincs kizárva az sem hogy találsz valami normális fazont rajta. Sok sikert :)
2014. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már én is gondolkodtam ilyenen, bár én 20F vagyok, de itt egy normális lány sincs. :)
2014. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ami nekem így elsőre beugrik az a badoo vagy a twoo. Persze itt is kapsz szerintem ajánlatokat. :D Egyébként nem csodálkozok azon, hogy nem találtál megfelelő jelöltet, főleg ha a korodat nézem.

26/F

2014. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ott még szarabb a választék kedvesem...
2014. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Megnézem őket. :)


Akik pedig itt írtak üzenetben, köszönöm, de azért is szeretnék konkrétan erre a célra létrehozott oldalakon próbálkozni és inkább ott szétnézni, mivel ott célirányosan több infót meg adni, elsőre többet meg lehet tudni a másik félről, így nem kell annyi felesleges kört lefutni.


Ha esetleg még tudtok oldalakat, eszetekbe jut más is, ne fogjátok vissza magatokat! :)

2014. máj. 3. 12:04
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdező. Szerinted pont egy társkereső oldalon fogsz egy olyan fiút találni, akire vágsz? Ha rád sem vall a tárkeresőzés, akkor szerinted az a fiú be van regisztrálva valahova? Azt írtad, komoly kapcsolatot szeretnél. Az ilyen helyeken mindenféle ember van, de olyan, akire te vágysz, nincs. Az értelmes emberek nem csinálnak ilyet.


Kérdező, én is gondoltam már rá, hogy ki kellene próbálni, mert a környezetemben senki sem illik hozzám, nincs senki a láthatáron. De aztán átgondoltam és rájöttem, hogyha olyan párt szeretnék, aki hasonló kaliberű, mint én, azt nem egy tárkeresőn fogom megtalálni, nem is szórakozóhelyen.

2014. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*olyan fiút találni, akire vágYsz?
2014. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
TINIKNEK???? Könyörgöm, felnőtt nő vagy!! 25-30 éves PASIKKAL kellene kezdened, nem fiatal nyomikkal!
2014. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most komolyan egészségesnek gondoljátok azt, hogy egy 18 éves lánynak 25-30 éves barátja van? A tininek a fogalmát ismeritek? Teenager: tizenéves. 18 évesen miért nem teenager? Azért, mert jogilag nagykorú, miért lenne már érett nő? Még biológiailag sem 100%-osan érett, akkor mitől lenne a kérdező egy felnőtt nő?

#6

2014. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se 25-30 évesekkel kéne lennie, ez tényleg butaság. Viszont azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy találjon egy magához illő srácot a neten. Én is regisztráltam már pár oldalra, de nem fűztem hozzá nagy reményeket, inkább csak ismerkedtem. És csodák csodája, a véletlen úgy hozta, hogy igenis összeakadtam normális, értelmes emberekkel, akik jórészt még helyesek is voltak. Nem lehetetlen küldetés
2014. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!