Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is rontotta már el a nagy...

Más is rontotta már el a nagy lehetőségét boldogságra?

Figyelt kérdés

Volt már úgy h elrontottatok egy nagyon ígéretes kapcsolatot, olyat amit úgy gondoltad h tőle jobbat sosem talánál? De visszafordíthatatlanul elrontottad...

És ha jártál már így, hogy sikerült túltenni rajta magad?



2015. jan. 26. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen nem lehet túltenni magad.
2015. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jártam, persze. Tanultam belőle, és legközelebb már nem követtem el azt a hibát.
2015. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha még gyorsan tanulsz belőle, egyáltalán nem biztos, hogy visszafordíthatatlan!
2015. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még csak olyan volt, hogy a csaj szalasztotta el a nagy lehetőségét a boldogságra. :D
2015. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenen es mindenkin tullehet, csak ido. Elcsepelt szolas, de igaz.


Jol jegeyzd, meg hogy senki sem potolhatatlan.

En is azt hittem, hogy az akit nagyon szerettem, de megis.


Mindig van jobb. ;)


Szoval ne hibaztasd magad, eljon az ideje mindennek, lesz olyan fiu, aki tulfogja szarnyalni hidd el es ne akarj gorcsosen kapcsolatot.


Nekem ugy sikerult, hogy nem tartottam vele tobbet a kapcsolatot es o sem velem, nem latom, nem hallok felole, igy konnyebb. :)


Elvezd az eletet.

2015. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú :))
2015. jan. 26. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!