Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről szól a Tinder? Miről...

Miről szól a Tinder? Miről beszélgessek a "párral"?

Figyelt kérdés
Kerteljek, vagy írjam le hogy mit akarok? :D
2015. jan. 26. 19:48
 1/5 The Guard ***** válasza:
Kertész vagy, h kertelj???
2015. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt sem tudom h miaz
2015. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokféle dologra lehet használni.

Eredetileg egy alkalmi dugókoma-találó app. A közelben dob fel felhasználókat (facebook alapú a dolog, azokat a képeket is használja fel), aztán te eldöntöd, hogy találkoznál-e vele vagy sem. Ha mindketten kiválasztottátok egymást, akkor kaptok erről értesítést.

Olyan ez, mint egy kissé lecsupaszított alkalmi társkereső, de voltak, akik már így jöttek össze, mert mindketten párkapcsolatot kerestek.

2015. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudom hogy működik. Azt nehezen képzelem el, hogy mindenki, aki oda van regisztrálva, az csak dugni akarna, így elég ha szimpatikusnak találjuk egymást, és már csak egyeztetni kell, viszont nem vagyok nagy dumás, nem a fémgyártásról csevegni tenném fel a klienst.
2015. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra való, amire használni akarja. Nekem még dugásom nem lett onnan (eddig), de borzasztóan érdekes, értékes embereket ismertem meg, az egyik akár még komolyra is fordulhat. Egyébként sok a komoly kapcsolatot kereső, férfiban is, nőben is, de persze vannak, akik csak dugást keresnek. Utóbbiaknak javaslom, ne úgy indítsanak, hogy ha egyeztetik a paramétereket, akkor azonnal ágybabújást javasolnak, inkább hívják meg a hölgyet egy italra, az sokkal célravezetőbb, és iszogatás közben vegyék le a lábáról. Így mindenki kellőképpen el tud lazulni, nincs kényszer, megvan a hódítás élménye mindkét fél oldaláról, és ebből lesz a JÓ szex. Aki csak reszelni akar egy fadarabbal, az persze nyugodtan dőljön hátra és várja, hogy a szájába repüljön a sültgalamb...
2015. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!