Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Hogyan felejthetné...

Mit tegyek? Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba 3 hónapja. Neki van egy barátja 5 éve, de még ennyi idő után sem tudom feldolgozni, hogy nem lehetek vele. Majdnem minden nap beszélgetek vele Facebookon, nagyon aranyos mindig visszaír, de elég zárkózott, bár az utóbbi időben olyan mintha jobban megnyílt volna. Elhívtam találkozni nem rég, de azt mondta hogy nem ér rá...


Van egy másik lány, akivel ismerkedek, de belé nem vagyok szerelmes. Lehet, hogy vele össze tudnék jönni, mert bejövök neki és nagyon érdeklem, viszont nem vagyok belé szerelmes. Gondoljátok ha összejönnék ezzel a lánnyal akkor könnyebb lenne elfelejtenem a másik lányt? Illetve annak a lánynak, akibe szerelmes vagyok ha bevallom neki, könnyebb lesz továbblépnem? Segítsetek! Mit tegyek?



2015. jan. 26. 22:03
 1/10 anonim válasza:
Az elsőnek a kapcsolatát nem kockáztatnám főleg ha nem igazán viszonozza a dolgokat, a második inkább hátha elfelejtenéd az elsőt. Én nem vallanék be semmit nehogy félreértés legyen belőle. De te tudod...
2015. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félreértés? Arra gondolsz, hogy esetleg megtudja a barátja?
2015. jan. 26. 22:23
 3/10 anonim válasza:
igen de azért a csajszi is írogat neked szóval nem tudom. Lehet hogy rá kellene egyenesen kérdezned. Akkor lehet megtudnád hogy mit akar.
2015. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő nem írogat, mindig én írok neki és csak nagyon minimálisan érdeklődik, gondolom csak udvariasságból, mivel én is foglalkozom vele.
2015. jan. 26. 22:36
 5/10 A kérdező kommentje:
Viszont eddig mindig válaszolt.
2015. jan. 26. 22:36
 6/10 anonim válasza:
Na pontosan ezért nem értem. Próbálj közeledni a másik felé. Szerintem. Semmit nem veszitesz. Sőt... ki tudja
2015. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fajni fog es nem fog tetszeni, de a legjobban ugy lehet elfelejteni valakit, hogy ha teljesen megszakitod a kapcsolatot vele, nem irsz, nem talalkozol vele, torlod a kozossegi oldalrol, ne tudj semmit sem rola, stb. igy elobb utobb alabb fog hagyni a fajdalom, rossz erzes miatta.


Persze, hogy nem tudsz tul lenni rajra, hogy ha irsz neki, tartod vele a kapcsolatot. Feleslegesen remenykedsz sajnos.

Udvariasan visszavalaszol, de nem akar toled tobbet, mint esetleg baratsag, mivel nem veled van, nem ir neked, ha nem irsz te ra.


En is jartam igy, hogy nagyon szerettem valakit, ezt o is tudta, de remenytelen volt sajnos.

En is azt alkalmaztam, amit fentebb emlitettem tanacskent es sokkal jobb azota.


Ne ess abba a hibaba (en is abba estem, de kesobb belattam, hogy tevedtem es nagy hiba volt), hogy azt hiszed, nincs nala jobb.


Jegyezd meg, hogy mindenkinel van jobb, senki sem potolhatatlan.

Hidd el, hogy lesz olyan lany, aki csak veled szeretne lenni, igazan teged fog szeretni, nem fogsz a regin szomorkodni, remenykedni, megha most nem is latod igy, de ne akarj gorcsosen part.


A masik lannyal pedig kapcs. ha nem vagy bele szerelmes, akkor ne eroltesd a dolgot szerintem.

Szerintem ne gyere ossze ugy senkivel, ha meg nem vagy teljesen rendben.

Lehetoseget adhatsz a lanynak, hogy ismerkedtek, beszelgettek, de egyenlore ne azon gondolkodj vele, hogy osszejojjetek, ha lenne valami tobb, akkor kesobb ugy is kifog alakulni.


De ezek csak jo tanacsok, termeszetesen te dontod el, hogy mit szeretnel.


22/L

2015. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat! Sokat segítesz ezzel, valószínűleg tényleg ez a helyes megoldás. Viszont én még nem állok készen erre. Úgy érzem még küzdenem kell érte.
2015. jan. 28. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért is kell küzdened?? Azért, h tönkretehess egy 5 éves kapcsolatot? Nem lehet, h nem akar megbántani, h "húzzál már a redvásba, van barátom"? Felejtsd már el, alapból nem lenne pofám olyanra hajtani, akinek van barátja, de tudom a mai világban egyedül lehetek ezzel a jó tulajdonságommal. Megállnék ott, h elszórakozok neten vele, és keresnék egy csajt magamnak máshol.

A másikat pedig ne szívasd, ha szeret, akkor ne játszadozzál vele, vagy jöjjél össze vele, vagy mondjad, h barátként kezeled, nem szabad érzésekkel játszani, az pedig, h felejtőnek használod jól is, de nagyobb vszínűséggel rosszul fog elsülni, mert nem fogja elérni a célját.

2015. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jogos amit írsz, mielőtt megismertem ezt a lányt, ugyanez lett volna a véleményem. Azóta beszéltem emberekkel és rájöttem, hogy rengeteg rossz kapcsolat van, amiben nem boldogok az emberek. Normális esetben én sem hajtanék olyan csajra, akinek barátja van, de ez a lány nagyon érdekel és még mindig nem tudtam elfelejteni. Amit én tennék csupán annyi, hogy megismertetem magam a lánnyal és meghagyom neki magamat, mint egy lehetőséget, ha akar él vele, ha nem akkor nem.

A másik lánynak azóta már barátja van, de ő sosem érdekelt igazán. Valószínűleg össze tudtam volna jönni vele, de épp emiatt nem tettem meg, mert nem tudtam volna szeretni igazán, kihasználni meg nem akartam.

2015. ápr. 27. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!