Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy társkereső...

Miért van az hogy társkereső oldalakon mindenféle kifogásokkal folyton negatív visszajelzést kapok a hölgyektől?

Figyelt kérdés
Egy teljesen normális, átlagos diplomás pasi vagyok. Sokat böngészek mire úgy érzem egy lányban hogy megtaláltam akit keresek. Se nem kihívó, semmi különös olyan mint én. 50-ből talán 2 van ilyen teljesen korrekt bemutatkozóval. Mi lehet az ok? Írok egy szívből indíttatott levelet, nem is ismer és jönnek a hülye kifogások hogy nagy a távolság, mást keres, más jön be neki, nem az ideálja vagyok és sorolhatnám. Az életben a hétköznapokban ha ilyenre találtam abból mindig kapcsolat lett.
2015. jan. 27. 02:39
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
A nők elvárják hogy te gondolatolvasó vagy... társkereső sajnos ilyen... mondjuk az ismerkedés folyamatába ez bele kell illeszteni.
2015. jan. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nehéz online ismerkedni sajnos, ha csak ez az opció jöhet szóba, akkor kitartónak kell lenni. Ha teheted, akkor viszont próbálj meg normális úton ismerkedni.
2015. jan. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Èrzelmekről ne írj, főleg szívből stb.Távolság hm 30 kmig nem lehet akadály főleg mivel úgyis te mennél, gondolom ennél nagyon messzebb nem szemezgetsz komoly partnerrel. Kifogások voltak lesznek is akinél úgy érzed kifogást keres ott lépj tovább. Szeretkezze szájba azt aki jólesik és pont ne pazarolj rá időt. Amúgy a net tele van tippek tanácsok tömkelegével nem szentírás de kiindulásnak jó. Ja az ilyen love.hu, badoo ezek felejtősek.
2015. jan. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Ne lelkizz a nőknek.

Ne gyere az ilyen szívből jövő sz arságokkal.

Ez nem jön be a lányoknak...így sosem leszel igazi férfi,egy rosszfiu a szemükben...és hát nekik ez kell.

2015. jan. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Tapasztalataim szerint minden nő más, nem mindenkinek jön be a tökös dögös duma. De igazán aki ilyen levélre válaszol azt passzolom. Persze humor mindig van, és kedvesség, hogy legyen "íze" az írásnak de sohasem nyálas. Ne olyat kapjon a hölgy amilyennel 100-an megelőztek.
2015. jan. 27. 03:38
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Ez a baj.

Nem vagy eléggé tökös.

Arra mindig figyelj oda,hogy mindig te legyél nyeregben...te irányíts.

Ez érzékelhető legyen a beszédedben is.

2015. jan. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%

Nem azzal van a baj, hogy diplomás vagy, hanem, hogy kérkedsz vele. Ne a papirral légy férfi, hanem a nélkül.

Ha nő lennék, a tudálékos piperkőcökket én is semmibe nézném.... Add fel, mert gondolom azt a bizonyos mércét is magasra tetted, s minden bitonnyal igazi kocka lehetsz. Javíts ki ha tévedek.

2015. jan. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne tökösködj. Azt hagyd meg a tökösöknek. Légy önmagad. Akkor is, ha így vontatottabb. Ha szexpartner kell, az akad bőven, a komolyt pedig csak kitartással lehet megtalálni.
2015. jan. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom a buta nőkkel hogy nincs diploma, hanem az hogy abszolult nem lehet velük kommunikálni. Tehát, igen vagy nem a válasz mindenre és semmi több. Ha pedig felhívom beszélgetni akkor sem változik semmi. Ha randira hívom, akkor "behavazott" nála és nem ér rá, vagy nem is tudja mit akar. Ha mégis összejön a tali akkor csak a gondjairól tud beszélni, a számláiról, a svájcifrankos hiteléről és semmi több. Szóval kicsit besokaltam, mert mindig ugyanaz és ugyanaz. De erre is rá tudok cáfolni egy példával mikor egy túl okos tanárnéni már az első randi éjszakáján kierőszakolt belőlem egy "69"-est. Ő csak erre volt kíváncsi....
2015. febr. 23. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!