Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy tökéletes hetet akarok...

Egy tökéletes hetet akarok végre összehozni, szerintetek az is ér, ha egyik nap 2 lánnyal vagyok?

Figyelt kérdés
Külön külön, nem egyszerre. egyik délelőtt másik este. Csütörtökre még nem tudom megoldani, -esetleg ha van lány jelentkezó :)- de pénteken esélyes dupláznom. És a vasárnap is cinkes, de azt szombat éjjel át lehet tolni hajnalra. Aki nem tudná mi a tökéletes hét: 7 nap alatt 7 lány.

#csütörtök #Tökéletes hét
2015. jan. 27. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt csupa lány jelentkező van, aki veled akar lefeküdni.

Részemről a tökéletes hét, ha egy héten át minden nap u.a. a pasi.

2015. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és a lányok tudják, hogy "tökéletes hetet" tartasz?
2015. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sose tudni, hol és ki kapható mire. Es én is így értelmezem, de most valahogy így alakult hárman január elején elkezdtek irogatni. Mindegyik megvolt már legalább egyszer.

Nem tudják magát a tökéletes hetet, de egyik sem kapcsolatot akar. Azért le van tisztázva, hogy szex és ennyi. Én sem kérem számon őket, nem is akarom inkább. Van amelyiknek ferje is van, és van akinek gyereke is. De tip top mind!

2015. jan. 27. 09:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Nahát,ki képzeli Barney Stinsonnak magát! XD
2015. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából ma tudatosult, hogy holnapra megvan a három, és van még talonba aki könnyen kapható.
2015. jan. 27. 09:04
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Simán!Fiatal vagy,élj!
2015. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Srác, ha a három csaj megvolt az nem számít a tökéletes hétbe.

A tökéletes héten minden nap más csajt dugsz meg, de azt elsőre. Előre befűzni ér, de olyat bevonni aki már megvolt és így a héten is meg lehet nem játszik.

A duplázás csak ráadás, ha azzal akarsz kiváltani egy napot, akkor az sem ér.

És az sem játszik, ha szombat este levarrsz egyet, esti buliban befűzöd, de már csak vasárnap hajnalban dugod meg. Az is a szombati hódításhoz sorolódik és duplázás, ami ugye nem játszik.

Tehát minden napra 1 nő, aki korábban még nem szexelt veled (szopás is szexnek számít!!!).

Sok sikert!

2015. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A csudimudiba, tényleg nem ér? Azért ezen feltételekkel reális esélyét most nem látom, max. fesztiválon tudnám összehozni.

Nembaj edzek legalább, azért akiket eddig mozgósítottam nem hagyom cseben :) azért ha összejön a 7 nekem ígyis tökéletes lesz, max. nem hivatalosan.

2015. jan. 27. 15:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvan a csütörtök is:) yippi
2015. jan. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!