Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek után van értelme találkozni?

Ezek után van értelme találkozni?

Figyelt kérdés

Neten megismertem valakit, akivel mindenben közös hullámhosszon vagyunk. Úgy volt, hogy mielőbb találkozunk, aztán pár napra eltűnt. Amikor előkerült, elmondta, hogy ebben az időben lezárt egy korábbi ügyet, elég durván zajlott a szakítás, és ez megviselte. Azóta sokkal visszafogottabb velem, de továbbra is szeretne beszélgetni. A találkozás lehetősége azóta nem merült fel. (Arra, hogy miért kezdett akkor velem ismerkedni, az volt a válasz, hogy azt hitte, már sikerült lezárnia az ügyet, de úgy tűnik, mégsem.)

Ti mit tennétek a helyemben? Találkoznátok?


2015. jan. 26. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Legalább őszinte veled,ami nem hatrany

2015. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Őszintének őszinte, ez tény. Mindent meg tudunk beszélni, többek között ezért is tartom találkozásra érdemesnek.
2015. jan. 26. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ő is akar-e találkozni. Én adnék neki esélyt, de neki kellene élnie ezzel.
2015. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg eléggé nyilvánvaló hogy nagyon lecsökkent az érdeklődése irántad. Nem véletlenül merült fel a kérdés benned hogy akkor mi legyen, találkozzál-e vele még így is.
2015. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lecsökkent, csak átalakult. És igen, ezért fogalmazódott meg bennem a kérdés, hogy így is érdekel-e a dolog, hogy ha folytatjuk a kommunikációt, akkor nem a férfi-nő kapcsolat oldala dominál, legalábbis egyelőre.
2015. jan. 27. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!