Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Ha kb 10 km-re lakik az...

Fiuk! Ha kb 10 km-re lakik az a lany aki tetszik nektek milyen idokozonkent talalkoznatok vele?

Figyelt kérdés
Nem dolgoztok sokaig. A masik fel sem. Autoval 15 perc. Busszal is. Hany naponta talalkoznatok?
2015. jan. 29. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
10 km-re akár el is gyalogolnék, 10 km nem távolság :D
2015. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én egész nap a nyakán lógnék és minden nap
2015. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég kevéske, ennyit még akár le is sétálnék. Az más kérdés, hogy ha minden nap találkoznánk, elég hamar megunnánk egymást - mert volt már rá példa. 2-3 alkalomnál biztos nem többször, viszont a távolságból adódóan játszanak a rögtönzött átugrások, ami nagy előny, úgymint "nincsenek itthon", "nincs rajtam semmi", mert ennyiért még talán futni is lehet.


De ha túl sűrűn találkoztok, egy év alatt le fogjátok élni azt, amit 2-3 év alatt kellene, unalmas lesz az egész, és semmi másról nem fog szólni, mint közös film/sorozatnézésről és szexről. Inkább legyen kevesebb, de tartalmasabb.

2015. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
minden nap nem jo ! heti 3-4 nap elég .. ha tobb az elejèn csak a kapcsolat rovàsàra megy .. persze kesobb lehet minden nap ..
2015. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10 km?? Az lófasz.

Elvárnám h 1-ik nap ő jöjjön aztán másnap én.

2015. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
10Km sétálva is nagyon lazán 45-50 perc. bicóval meg semmi.
2015. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!