Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet érzelmileg felnőtt...

Hol lehet érzelmileg felnőtt nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elegem van már azokból a nőkből akik gyerekesek és kicsinyes játékokba mennek bele. Egy érzelmi szinten is felnőtt nőre vágyom aki tudja mit akar.


F(24)



2015. jan. 30. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, ugyanis senki sem vallja be önmagának, hogy ő nem érett érzelmileg. Illetve nem is tudja objektíven felmérni. Tehát itt olyan nőkkel tudsz ismerkedni, akik hazudnak maguknak is, és képtelenek a valódi önreflexióra.
2015. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondhatok, hogy a fiú ismerőseim nagyon jó véleménnyel vannak a gondolkodásomról, meg én is érzékelem, hogy egy évvel ezelőtthöz képest sokat fejlődtem, az biztos, de persze bizonyos szituációkban szerintem a férfiak is gyerekesek még, nem csak a nők. :)
2015. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Megfelelő társaság, és kikapcsolódási helyek kellenek ehhez. Nincs konkrét hely, ahol gyülekezünk..:D

Járj el színházba, kávézókba, kiállításokra, hangulatosabb kocsmákba. És ne félj kezdeményezni, ismerkedni.

2015. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát bulizás közben nem lehet komoly kapcsolatot találni, az biztos. Menjél a te érdeklődési körödnek megfelelő helyekre: színházba, ott is vannak egyedülálló nők a nézők között, kirándulni csoporttal, biciklitúrázni csoporttal, menjél múzeumokba, könyvtárakba, ha pesti vagy, a Szabó Ervin Könyvtárat ajánlom, ott leülsz az olvasóteremben egy könyvvel, de tényleg érdekeljen a könyv, amit olvasol, és közben figyeled, milyen lányok fordulnak meg ott. Ha van, aki nagyon megtetszett, kövessed, menjél utána, kérdezd meg, elkísérheted-e egy darabon, már figyelted a könyvtárban is, de ott nem akartad megszólítani,megzavarni az olvasásban - de csak ha nagyon tetszik az illető, akkor érdemes próbálkozni. Vagy menjél hangversenyekre (Zeneakadémia) - szóval sok hely lenne, csak ezekhez megfelelő érdeklődési kör is kell a részedről.
2015. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Azt mondjuk sejtettem, hogy diszkók nem erre valók. :D Majd körbenézek milyen programok vannak és elmegyek párra. Meg ez a Szabó Ervines dolog is jónak hangzik. Volt már hogy könyves boltban éreztem egy lánynál, hogy lenne vmi érdeklődés az irányából de akkor még bnőm volt. :)
2015. jan. 31. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!