Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13 éves fiú vagyok. Van egy...

Bodó Gergő Máté kérdése:

13 éves fiú vagyok. Van egy lány az osztályomban aki nagyon tetszik. Hogyan érjem el, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Multkor elhívtam kajálni, és azt mondta, hogy majd Facebookon megbeszéljük az időpontot. Amikor megjött a várva-várt üzenet azt írta, , Nem akarlak megbántani meg semmi, de en csak barátként tekintek rád". Mit tegyek, hogy megváltozzon a véleménye?

#Szerelem;Randi;
2015. jan. 30. 14:19
 1/4 anonim válasza:
Semmit. 13 éves vagy. Menj és játssz a barátaiddal még, majd pár év múlva ráérsz az ilyenekkel foglalkozni.
2015. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem tetszel neki, sehogy. De persze úgyse hallgatsz rám, majd megtanulod a magad kárán.
2015. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem própbáld meg te is őt csak barátként nézni. Kezdj el más lányokkal is barátkozni, lehet,hogy féltékeny lesz.

Ne legyél rá megsértve de tegyél úgy mintha nem nagyon érdekelne ő téged. Csak annyira mint egy barátot

2015. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátként is lehet közös programot csinálni. Lehet, ha megismered jobban, és az ő társaságát is, akkor könnyben találsz valaki mást a környezetében.


Menjetek közös programokra, ahol nem csak ketten vagytok. Csocsózni, biliárdozni, kirándulni, szánkózni, hóembert építeni, bringázni stb.

2015. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!