Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk miért csak a szép/jó...

A fiúk miért csak a szép/jó csajokkal kedvesek?

Figyelt kérdés
Az átlagosokat/csúnyábbakat a földbe döngölik, le se sz*arják a fejüket és megbélyegzik őket. Az átlagokhoz tartozom és szerintem ez undormány..

2015. jan. 30. 23:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
És a kép?
2015. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Egy csomó konfliktust meg lehetett volna előzni, ha a kérdést máshogy fogalmazod meg. Nekem is van hasonló ismerősöm, és neki is néha elönti a szar az agyát, de ettől függetlenül lehet vele beszélgetni. Tudom h sok hülyeséget hordok össze, de ez most így jött ki
2015. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Nem fogok ide csak úgy képet beszúrni magamról.
2015. jan. 31. 00:21
 24/32 anonim ***** válasza:
Meggyőződésem, hogy jelen esetben egyáltalán nem a kinézettel van a probléma.
2015. jan. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a szép/jó csajokkal vagyunk kedvesek.A szép csajok is tudnak bunkók lenni,előre engedem őket,kinyitom az ajtót,meg sem köszönik. Most megfordítom a kérdést,ugyanezt miért csináljátok a férfiakkal ?:D Mind2 részről van egy csomó hiba.Az pedig,hogy ki szép és ki ronda az megint csak relatív.Akiket eddig kinéztem a barátaim azt mondták,hogy nem tetszik nekik :D A kérdés pedig így értelmetlenné is vált.(2 órára mindig megjön az agymenésem ^^)
2015. jan. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
kerdezo, pontosan azert, amiert ti is leszarjatok a normalos pasikat
2015. jan. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ad1. Ez így baromira nem igaz.


Ad2. A kedvesség, meg az, hogy akarnak/akarunk-e vele párkapcsolatot, az megint más kérdés. Nem attól leszek/leszünk kedvesek, mert valaki szép, viszont tény, hogy egy vonzó, szép, szexi lány sokkal könnyebben kelti fel a fiúk figyelmét, mint egy kis gólemecske.


Ad3. Általánosítani primitív és felszínes dolog. (Vagy ha nem általánosításból, hanem tapasztalatból mondasz véleményt mindenkiről, ez esetben csak azt tudom mondani: nem kellett volna mindenkit kipróbálni.)


Ad4. Te sem a ronda, taszító külsejű, és emellett undok és bunkó pasikkal szeretnél párkapcsolatot kialakítani, hanem a helyes, jóképű, kedves fiúkkal, nemde?


Ad4. Igaz, hogy a külsővel szembesül először az ember, de a komolyabb kapcsolatokban jellemzően a belső értékek a meghatározóak. Bár ez számodra kifejezett hátrány.


Ad5. Attól, mert nem mindenki hajbókol neked, még nem kéne általánosságban mindenkivel bunkóznod.


Ad6. Kevered a szezont a fazonnal. A kedvesség és az őszinteség nem zárja ki egymást. Ugyanígy: attól, mert valaki őszintén és reálisan, tárgyilagosan kifejti a véleményét, attól még nem kéne bunkónak tartani, és undok hárpiaként viselkedni.


Ad7. Ha eleve nem is akarsz próbálkozni, akkor meg ne csodálkozz, ha senkinek nem kellesz.


Ad8. A felesleges ideológiai belemagyarázásokat hagyjuk. ("ezt hozta ki belőlem az élet" és társai.) Ha akarnál, tudnál kedves is lenni, abba senki nem halt még bele. Csak ugye egyszerűbb bunkónak lenni, utána meg a másikat szapulni. Csak tudod, ezek után ne is reménykedj, hogy bárki akarna veled hosszabb távon kapcsolatot. Nem hiába nincsenek ám barátaid.


Előbb talán a saját házad táján kéne körülnézned. Rengeteg átlagos, sőt, csúnyácska lányt ismerek, akinek van barátja. Sőt, még abból a "bottal sem piszkálnám meg" kategóriából is ismerek olyat, akinek családja, gyerekei vannak. Hogy miért? Mert vannak a külsőnél fontosabb dolgok is. Te is simán találnál pasit, ha felhagynál ezzel a zsigerből bunkó, öntelt, flegma stílussal.

De te tudod, csak akkor ne panaszkodj.

2015. jan. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nem szoktam senkit sem a földbe döngölni!

Az egy más dolog hogy nem mondom minden lánynak úton-útfélen hogy milyen szép a szemed, gyönyörű a hajad, nagyon szép az alakod, formás a cicid/popsid.

Ne általánosíts kérlek. Aki kedves hozzám ahhoz én is kedves leszek. Ennyi.

2015. jan. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Én srác létemre minden csajjal kedvesen bántam és eddig csak annyit értem el vele, hogy mindig a Földbe döngöltek. Pedig még nem is vagyok csúnya, helyesebb vagyok mint az átlag.

19f

2015. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Én jól tudom, hogy sok a r*ibanc, akik azt érdemelnék hogy az ember rájuk csapja az ajtót. Mind mások vagyunk, de a helyzet, hogy én a kövérnek-soványnak-pattanásosnak-Adonisznak megadom a tiszteletet, nem szoktam csak úgy alaptalanul bunkózni, míg ez a legtöbb embernek szokása. Tény, bevallották, hogy meglehetősen nyers és flegma vagyok, de a mai átlagot elnézve úgy érzem, nincs mire kedvesnek lennem, mert csak kihasználnák. Volt már rá példa.
2015. jan. 31. 09:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!