Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az nem fura, ha egy 23 éves...

Az nem fura, ha egy 23 éves srácnak, aki amúgy jól néz ki, meg kedves, aranyos, intelligens még nem volt normális párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Most ismerkedem egy ilyen sráccal és igazából nem tudom mire vélni ezt..elég zárkózott srác, de velem tök jól el tud beszélgetni. Én vagyok az idősebb, és hozzá képest nekem rengeteg tapasztalatom van..és tök furcsa nekem, hogy valaki ennyire tapasztalatlan legyen..Csak néhány hónapos kapcsolatai voltak, és abból is csak egy-kettő..és abban sem vagyok biztos, hogy eljutottak a lényegig..Ezt az egészet nem igazán tudom mire vélni..:) Ismer valaki még ilyen fiút?

2015. jan. 31. 15:31
1 2 3
 21/29 bandi6891 ***** válasza:

Nem fura mindenesetre aggályos. :D


Nagyjából én is ezt tudom mondani magamról amit te leírtál a te srácodról.


Vannak visszafogottabb egyedek vagy kisebb nagyobb törés történt az életében és azért nehezebb neki a kapcsolatosdi(nekem ez játszik).

2015. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hát jól van, majd meglátom úgyis mi lesz..de majd ha feljön még a téma, akkor persze megkérdezem, eddig is puhatolóztam már erről finoman. Nem azt mondtam, hogy az ő 'tapasztalatlansága' bármit is befolyásolna a kettőnk dolgában, csak még nem voltam ilyen helyzetben..mindegyik korábbi pasim idősebb volt nálam, és tapasztaltabb is..:) Ettől ő nem lett kevésbé vonzó a szememben, mint már mondtam, csak nem tudom még hova tenni ezt a dolgot. Nem hiszem, hogy ez előítélet lenne..:)
2015. jan. 31. 16:06
 23/29 anonim ***** válasza:
Abban szerencsém volt viszont és ezt kihagytam eddig, hogy az első 1-2 csajom esetében ők voltak a kezdeményezők és mivel egészen jó csajok voltak így hamarabb ráéreztem a dolgok ízére, de hát mindenhez kell szerencse is valamilyen szinten. Magyarán mondva elkapták a tökömet anno, ez a kezdeteknél bizony nem volt hátrány.
2015. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá. Majd az esküvőtökre meghívtok, ezt elvárnám :-D
2015. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
:D Haha..:D egyelőre csak a beszélgetősdinél tartunk..:) Én kezdeményező típusú nő vagyok amúgy..de lehet ebben az esetben még jobban meg kell majd erőltetnem magam, mint általában..:) De van olyan cél, amiért megéri módszert váltani..:)
2015. jan. 31. 16:17
 26/29 anonim ***** válasza:
3 oldal semmitmondó komment rakok én is egyet:D
2015. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó..:D :P
2015. jan. 31. 16:22
 28/29 anonim ***** válasza:

# 13

Mert rám sose figyeltek a lányok, én mindig is a csendes kis magának való gyerek voltam. Általános iskolában valami iszonyat utálatosak voltak a lány osztálytársaim végig. Középsuliban meg nem igazán kerültem közel egyikhez sem, szinte nem is beszéltem velük. Örültem, hogy túléltem... Csak utána jöttem rá én barom, hogy azt se tudom hogy kell közeledni egy lányhoz, vagy egyáltalán mit kéne tennem. De ez egyetemen se változott. Gólyatáborban próbálkoztam, de rájöttem, hogy fölösleges, mert mindig lelépett az illető valami indokkal. Meg persze itt neten is megpróbáltam, de ebből se lett semmi. Hiába írtam meg az egész életemet levelekben. Szintén le lettem szarva. Lehet, hogy unalmas embernek tartanak, és hozzá még nem is vagyok egy tipikus szépfiú se. Szal eddig semmi nem jött össze. Nem is értek a nőkhöz semennyire. De ha eddig nem jött össze semmi, úgy érzem már nem is fog. Csak az időmet pocsékoltam vele eddig. Persze örülnék, ha valahogy találnék egy olyan lányt, aki látna bennem fantáziát... de az eddigi tapasztalataim alapján nem sok esélyt látok rá... Igazából úgy látom, hogy az emberek 90%-a középiskolában tapasztalja meg ezeket, Mivel sokat vannak egy helyen "összezárva" így könnyebben ismerkednek, ott találják meg életük első szerelmét, szereznek egy kis tapasztalatot, magabiztosságot... De akinek ez kimarad, az nagy szarban van...

2015. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én is későn érő típus voltam. Húsz évesen volt az első komoly kapcsolatom..szóval ez butaság, amit írtál, hogy a középiskolában kell megtalálni életünk párját..:) Nem tudom nála miért van ez a zárkózottság, de neki vannak lány barátai, legalábbis van néhány lány, akivel barátkozik..Most azt nem tudom, h. ezek a lányok akartak-e tőle valamit, vagy ő tőlük, mert ennyire bizalmas viszonyban még nem vagyunk..Mindenesetre nem tűnik úgy, hogy ne találná meg a hangot a másik nemmel. Inkább szerintem nagyon zárkózott és emiatt nehezen nyílik meg. Igazából tök örülök neki, hogy velem ilyen nyitott..:) Viszont, amit írtál, hogy a külsőn múlik minden, azt is megcáfolnám..Nekem a legutolsó párom pl. egy kopasz, szemüveges és pocakos pasi volt és mégis két évig együtt voltunk, szerintem a nőknek a személyiség a fontosabb, ahogy nekem is..:) Nem baj, ha nem egy adonisz, csak legyen jó humora, meg legyen kedves és akkor lenézi az ember, ha a teste nem olyan szép. Persze fontos a külső is, de a személyiség az, amit megszeretsz és az fog meg..:) Szóval ne keseredj el, lesz olyan lány, aki észre fog venni! :)
2015. febr. 1. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!