Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az nem fura, ha egy 23 éves...

Az nem fura, ha egy 23 éves srácnak, aki amúgy jól néz ki, meg kedves, aranyos, intelligens még nem volt normális párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Most ismerkedem egy ilyen sráccal és igazából nem tudom mire vélni ezt..elég zárkózott srác, de velem tök jól el tud beszélgetni. Én vagyok az idősebb, és hozzá képest nekem rengeteg tapasztalatom van..és tök furcsa nekem, hogy valaki ennyire tapasztalatlan legyen..Csak néhány hónapos kapcsolatai voltak, és abból is csak egy-kettő..és abban sem vagyok biztos, hogy eljutottak a lényegig..Ezt az egészet nem igazán tudom mire vélni..:) Ismer valaki még ilyen fiút?

2015. jan. 31. 15:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nem fura. Nekem se volt még kapcsolatom, és én is 23 vagyok.
2015. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ha utazgatott meg tanult akkor neki is van (egész jó) "múltja", nem? :-) Úgy tűnik találtál egy csiszolatlan gyémántot, most mondjam azt, hogy én is az voltam? :-D
2015. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Utolsó neked miért nem volt? :) Az igazság az, hogy próbáltam már ezt tőle is megkérdezni, de annyira nem akarom faggatni, mert nem akarom, hogy kényelmetlenül érezze magát emiatt..:)
2015. jan. 31. 15:49
 14/29 anonim ***** válasza:
Mi miért nem volt? Nem értem pontosan a kérdést. (ha kapcsolatra célzol azt már leírtam az előbbiekben)
2015. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg jó hasonlat, mert nagyon érdekes személyiség..:) És nekem végül is tetszik, hogy nem annyira szex központú, mint a többi kortársa..:) Vagyis ettől még vonzóbb számomra..:)
2015. jan. 31. 15:51
 16/29 A kérdező kommentje:
Ja a 11-estől kérdeztem, aki 23 éves..:) Hogy neki miért nem volt?
2015. jan. 31. 15:52
 17/29 anonim ***** válasza:
nem mérnök véletlenül?
2015. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem mérnöknek tanult...:) Miért mi köze ennek a mérnökséghez? :D
2015. jan. 31. 15:57
 19/29 anonim ***** válasza:
na látod máris többet tudok nálad és mégsem nézlek le. együtt legyetek jók és ha valami érdekel nyugodtan kérdezd őt nem hiszem hogy bántásnak venné.
2015. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
De figy. nem kell ennek olyan nagy feneket keríteni, máris túl sokat problémáztál ezen. Ez csak egy előítélet, semmi más. Hátrányod középhosszú távon biztos nem lesz belőle ha amúgy minden klappol, nekem semmi hátrányom nem volt ebből csakis előnyöm, mivel ez a "bepótlási inger" igencsak motiváló és még nem is múlt el :-)
2015. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!