Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak is lányokhoz szólnék de...

Csak is lányokhoz szólnék de szívesen meghallgatok mást is. Mi a vélemény a láb fetishes fiúkról? Első kérdés feltevésem. Bővebben alul.

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy nem is láb hanem cipő fetishem van de nem is tudom én csak azt szeretem ha rám lépnek mást nem de ezt is csak bizonyos kereteken belül.Valamint ezt mennyire tartjátok elfogadhatónak.Ilyen lányból aki ezt megérti vajon kevés van? Mert szívesen beszélgetnék és találkoznék is ilyen lányokkal.A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jan. 31. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
en abszolut nyitott vagyok mindenre es semmi kivetnivalo nincs ebben:) viszont ne akard hogy az en 10 cm-es nagassarku bokacsizmaimmal rad lepjek:D
2015. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi nincs ebben :-)

Engem nem zavarna, sot amilyen ugyetlen tudok lenni, jonehanyszor radlepnek =D nekem is vannak dolgaim, es ha a felek kolcsonosen elfogadjak/toleraljak ezeket akkor jo vagy :-)

2015. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És ha nekem hajfétisem van? *-*
2015. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Olyan mimdegy h kinek mi a fetise..../persze azert elfogadhato, erkolcsos normak kozott/ ha a parod elfogad, es te is ot....meg hat miert fontos h ki mit gondol? =D

2015. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat 1. természetesen én se lyukat akarok ütni magamon én nem teljes testsúlyra gondoltam:)

csak olyan lányt keresnék akivel beszélhetnék erről vagy akár találkozni is ha ez neked vagy neki nem lenne probléma.

2015. jan. 31. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretned beszelhetunk :-)

Nekem is van fetisem ;)

2015. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok még csak de remélem ez nem veti ezt vissza. Bocsi de még nem vagyok ebben túl jártas az első válaszoló vagy ugye?
2015. jan. 31. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, a masodik :-)

Es akkor majdnem ugyanannyi, mint en :-)

2015. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Várok még észrevételeket vagy bármi ehhez kapcsolódó kérdést és az előző válaszokat nagyon köszönöm!
2015. jan. 31. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!