Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a lanynak kell kezdemenyezn...

Ha a lanynak kell kezdemenyeznie, akkor hogy tegye?

Figyelt kérdés

Van egy fiu a sulimban es nagyon bejon. Egy evvel idosebb. Minden nap latom a suliba, es mindig ot nezem, meg o is engem. Mosolyogni szokott...volt mar hogy elpirult, es kovetett. Olyan idoszak is volt mar mikor a haverjai beszologattak....tavaly ha jol emlekszem..hogy: "itt jon.....csaja". Latszik rajta, hogy bejovok neki, de tudom hogy felos es nem mer kezdemenyezni. Fb-n nem jelol vissza...aminek nem tudom az okat. Tudom, hogy o nem fog lepni, ezert nekem kell, de mit tegyek? Nem szokott sose egyedul lenni, mindig a haverjaival van, igy nem merek odamenni hozza. Arra gondoltam irok neki egy kis papircetlit, es beleteszem a kabatja zsebebe. Jo otlet ez? Es hogy kezdemenyezzek? Nem tudom mit kene csinalnom....azt hittem, ha mar ennyiszer szemezunk, odajon hozzam...de ezek szerint nem fog :/

Kerlek segitsetek. Adjatok otleteket


2015. febr. 1. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
a papír cetli jó ötlet
2015. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es mit irjak ra?
2015. febr. 1. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
"Szia én vagyok az a lány, aki bejön neked,de nem mersz oda jönni, van kedved randizni? :D"
2015. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a nevem ne irjam oda?:D
2015. febr. 1. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa az sem ártana :D
2015. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy azt irom neki hogy igazoljon vissza vagy hasonlo es irjon ram meg beszelgessunk :D
2015. febr. 1. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát talán, de szerintem hatásosabb, szemtől szemben
2015. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugy nem megy.
2015. febr. 2. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!