Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van egy lány évekig...

Miért van egy lány évekig egyedül, mások egy sok éves kapcsolat után egy házasságba ugranak? Ez miért van?

Figyelt kérdés

Nem tudtam a cimben elég röviden összefoglalni, lehet ezekre nincs is magyarázat, de:


ismertem olyan lányt, aki 5 évig volt kapcsolatban. 2 hónapig volt egyedül, aztán pár hónap után most házas (másik pasival persze).


És van egy másik "modelalkatú" lány, utoljára 5 éve volt pasija (amúgy csak "papiron", voltak pasijai, akik jellemzően nem gondolták komolyan)


Ezekre van valami magyarázat?


2015. jan. 18. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogadok a csajnak akkora elvárásai vannak h senkise felel meg neki, ismerek ilyen rinyagépet, miközbe tucatjával küldi el a normálisokat mert nem 10/10-es a külsejük.
2015. jan. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Igen. A külsőn kívül mindenkinek van egy SZEMÉLYISÉGE. És ha valaki pld nem akar kapcsolatot, nem is lesz neki. Hoppá, msot ugrott a majom a vízbe. Te gondoltál már ilyesmire, vagy a nő neked csak egy haszonállat, lélek nélkül?
2015. jan. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, aki nem akar kapcsolatot, van, aki szakítás után új kapcsolattal vigasztalódik.
2015. jan. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az elsőnek szinte mindegy kivel,de kell valaki mellé.

a 2. típus meg tudja hogy valami nem stimmel nála lelki,testi probléma,ezért ink bujkál.

2015. jan. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én öt éves kapcsolatból léptem ki. Lassan három éve egyedül vagyok. Az oka,hogy nem is akartam kapcsolatot jó ideig. Nyalogattam a sebeimet, óvtam magam egy újabb csalódástól. Azt mondtam,soha többé szerelem. Mit ad Isten egy szép napon a semmiből besétált a munkahelyemre egy srác. Teljesen beleszerettem. Most alakulóban a kapcsolatunk. Egyszerűen megkell várni az igazit. Bár én amúgy se vagyok kapcsolatfüggő!
2015. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!