Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, tieket nagyon zavar...

Fiúk, tieket nagyon zavar vagy egyáltalán el tudtok kébzelni egy komoly kapcsolatot egy kicsit butább lányal?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézd, hogyha stimmel, vagy legalábbis nagyjából fedik egymást az érdeklődési köreink, és képesek vagyunk egymással elbeszélgetni a legtöbb dologról értelmesen, akkor nem zavar.
2015. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Adnék neki esélyt mindenképp, a többi eldőlne.
2015. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ez a kérdés így tökéletes, ahogy van :)
2015. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elkébzelni, mert azt sem tudom mi az.
2015. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2015. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a helyesírás azért meglehetne ... :')
2015. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Trollkodunk, trollkodunk?
2015. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy kicsit butább? Nem tudod alkalmazni a magyar helyesírás szabályait - ez már kiderült. Ettől még lehetsz talpraesett és értelmes is.

Így igaz a fordítottja is, attól hogy valaki lexikálisan baromi sokat tud, még nem jelenti azt, hogy ő nem buta. Lehet csak bemagolta az egészet, de fingja nincs hogy mi folyik körülötte és egy egyszerű paraszti logikával megoldható feladatot nem tudna teljesíteni, mert nem TANULTA meg, hogy hogyan kell...

2015. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
# 8 ezt a butábbat úgy értem hogy igen pl. az írásra is gondoltam meg hogy baromi sokat el tudok beszélni a semmiről,egyszerű matematikai példákat kezemen számolok de mondjuk a nehezebb példákat simán kiszámolom ami olyan hogy 2 oldalra kell szétírni,vannak hülye beszólásaim olyan "szőke nős" beszólások
2015. febr. 3. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem.

Számomra fontos az intelligencia és intellektus.

2015. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!