Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerethetek egy olyan...

Hogyan szerethetek egy olyan embert, akit nem is ismerek?

Figyelt kérdés

Már több éve tetszik egy bizonyos srác... de még egyszer sem beszélgettünk úgy igazán.. Meg tudom, h én nem jövök be neki...(mindig olyan gondolatok járnak a fejemben, h ha ő boldog, akkor én is...) Mégis nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék rá órákat... Szerintetek mikor múlik el ez a furcsa érzés iránta?

(mert már kezd nagyon zavarni, most is, ahelyett h tanulnék, ezzel foglalkozom. Nem szeretném, hogy a tanulásom kárára menjen mégjobban.)

Veletek is történt már ilyen? Ennek az érzésnek van valami külön definíciója?



2015. febr. 3. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele hátha, ha mégis elutasítana, az majd segít elfelejteni őt.
2015. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak mivel a haverja mondta, hogy felejtsem el, semmi esélyem + félek a visszautasítástól + tudom, h egy másik lány tetszik neki, így nem nagyon merek vele..
2015. febr. 3. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj... simán lehet, hogy a haverja a saját véleményét mondta csak. Ne máson keresztül pasizz, az ég szerelmére!


Am meg megkönnyebbülsz, ha legalább megpróbálod és tovább tudsz lépni... VAGY összejön vele! Rosszabb nem lesz...

2015. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!