Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól kinéző zárkózott lány,...

Jól kinéző zárkózott lány, nyitott átlagos?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen irányba változtassak, hogy a fiúk végre közelítsenek felém. Most átlagos zárkózott vagyok, és mivel tudom, hogy valami páli fordulat kéne ahhoz, hogy egy nyitott fullos lány legyek, ezért csak részben szeretnék és tudnék változtatni magamon De nem tudom melyik fontosabb, a kinézet, vagy a habitus. Milyen esetben közelítenének felém jobban (bár tudom akkor sem közelítenének, mert derogál ma a kezdeményezés) azért mégis segítsetek.
2015. febr. 4. 18:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én csak azt veszem észre aki tetszik nekem. Ha a pultot támasztó tetszik, de csak bámul és támasztja tovább a pultot, azzal nem tudok mit kezdeni. Ha meg nem tetszik akkor észre se veszem.
2015. febr. 4. 19:22
 12/14 anonim ***** válasza:

Háát igen akkor ez lehet h így is marad....lehet h ahová jársz ott többségében csak ilyenek vannak, a másik fele meg ott nem mer próbálkozni, te meg makacs nőként nem fogsz ugye...szóval annak annyi.


Talán próbálj meg máshol ismerkedni, és te is megteheted az első lépést még ha csak annyit teszel h Szia!

2015. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Interferencia ***** válasza:
Azóta történt valami?
2015. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Természetesen semmi. Úgy néz ki természetemből fakadóan kapcsolatilag halálra vagyok ítélve. Senkit nem érdekel egy zárkózott lány.
2015. márc. 26. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!