Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Le fogunk valaha feküdni?

Le fogunk valaha feküdni?

Figyelt kérdés

Van egy "barátom", akivel pár hónapja közelebb kerültünk egymáshoz, vagyis már smároltunk, meg volt itt-ott nyúlkálás, és már kétszer is majdnem eljutottunk az ágyig, de mégsem. A második pont most hétvégén volt, 7-8an, Super Bowl nézés egy havernál, én is, ő is ott, perszehogy ez kihozta belőlünk a dolgokat, ott is aludt amúgy az egész bbanda, utánamentem mikor zuhanyzott, csókolóztunk, meg minden, de megint nem volt semmi. Úgy volt a helyzet, hogy mindenki aludja azt a pár órát ott, ahol talál helyet, mi persze egymásba gabalyodva, vagy nem is tudom mi a legjobb szó, helyezkedtünk el, mint írtam, smároltunk, a többiek ránkszóltak hogy ne cuppogjunk, tehát nem pont a legideálisnb helyzet volt, de mégis...

Nem hinném, hogy nem lennénk készek rá, ő sem szűz, én sem, de valamiért soha nem jön össze....

Lehet ebből még valami, vagy ne is erőltessük?

17L


2015. febr. 4. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem jönne össze, hívd Kobrát.
2015. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kíván téged. Ha nem szűz akkor csak ez lehet a hátterében, csak nem akar megbántani - vagy státusz szimbólumnak használ. Szvsz dobd ki, keress olyant, aki megérdemel és kíván.
2015. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:

le

csak nem nagyközönség előtt

és izgasd a fiút bátran

2015. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ennyire elkeseredni emiatt. :D

Miért ne lehetne, csak ne akarjátok ennyire. Túlságosan várod már. Amikor olyan lesz a helyzet akkor megtörténik és kész.

Ha meg ennyire akarjátok akkor meg beszéljétek meg, hogy valamikor ott alszotok valamelyikőtöknél és mehet a menet. :D

2015. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem beszélgessetek arról hogy szeretnétek-e lefeküdni vagy sem. Ha ezt nem beszélitek meg akkor sem biztos h nem fogtok eljutni az ágyig ! de csak egy tanács volt :P
2015. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném, hogy nem kíván...nagyon sokszor jelezte már (egyértelműen) felém hogy bejövök neki, és akar többet is... Meg ha nem kívánna, akkor miért nem küldött ki a fürdőből, sőt miért esett nekem egy szál f.aszban?
2015. febr. 4. 21:41
 7/12 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy dugni akarsz vele és kiderül a reakciójából
2015. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, de gáz. Komolyan azért vagy kiakadva mert egy fiú barátod nem akart veled lefeküdni nagyközönség előtt. Amúgy ha akarna tőled valamit akkor már megtehette volna. Ennyi idő után, főleg hogy már nem is vagytok szüzek.
2015. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miért nem kaptál rá a brére?
2015. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Amúgy ez egy jó kérdés...

Ahogy ott elkezdett csókolgatni meg fogdosni, valahogy rámtört egy fura érzés, amitől automatikusan leállítottam és kimentem, nem tudom miért volt ez így...

2015. febr. 4. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!