Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kerülhetnék közelebb?

Wolfa kérdése:

Hogyan kerülhetnék közelebb?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam(gimi),aki eléggé megtetszett nekem,de nem tudok egyszerűen vele szóba állni,mert suliba csak a barátnőivel van és hazafele is velük megy :(.

ergo. nem tudok vele beszélgetni :/.

Mit tehetnék?

Még csak látásból ismerem 1-2x beszélgettünk,de semmi több.

Fb-n próbálkozzak esetleg?Nem nagyon van fent,csak néha :(.


Tanácstalan vagyok légyszi segítsetek! :/



2015. febr. 6. 23:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne fb-n!Ha egyszer látod,szünetben,vagy suli után,tedd félre minden óvatosságod,vegyél egy nagy levegőt,menj oda hozzá.Kérdezd meg tőle,hogy lenne-e kedve pl. sétálni veled,vagy ilyesmi.Hidd el,nem fog elküldeni(legfeljebb azt válaszolja,hogy most nem ér rá,de akkor te meg ajánld fel,hogy elkíséred hazáig).Ne félj a barátnőitől, valószínűleg vihogni fognak,de tedd fel magadnak a kérdést:bevállalod ezt a lányért?Mert ha nem,akkor a csajozás nem neked való.A bátorságot ráadásul a legtöbbször még díjazzák is a lányok,szóval mindenképp add meg magadnak az esélyt :)
2015. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Az a gond,h csak fb-n megy :(.

És azt,h én 6csaj elött hívjak el valakit az kizárt,még akkor is nehéz lenne ha egyedül lenne:(.

Csak félek,h nemet mondd aztán ott sznevedek gimibe még 4évet vele,aztán az egész ki...... osztály szivatna,mert olyan éretlnek :/.

Mondtam,h haza sem egyedül megy...

Egyszerüen,ha nem vagyunk kettesben semmi értelme.

Annak az esélye,h igent mondana nekem egy találkozásra/sétára/mozi/randira/akármire úgy,h csak annyit tud rólam hány éves vagyok,meg nem is vagyok olyan jóképü sem szóval ennyi bátorságom soha az életbe nem lesz,föleg 0tapasztalattal.


Megszeretném elöbb ismerni amúgy is,meg akkor már sokkal könyebben menne nekem is mivel nem full idegen lenne,és talán kedvelne egy kicsit.

Szóval ebbe rohadtul nem vagyok jó...

És így odamenni csak úgy több emberrel körülvéve...

inkább elöbb ölném meg öket,minth elöttük hívjam el.

elég gyerekes osztály az a baj.

ö az egyetlen normális csaj ott :/.

fb kizárva,odamenés a tömeghez isten ments,szuper...soha nem leszek boldog...ez volt általánosba is,csak ott nemet mondtak,meg amúgy is vége volt gondoltam próba-szerencse,mind1 ennyit erröl.

Aki még tudna nekem tanácsot adni szivesen hallgatom,és köszi minden értelmes válaszolónak...

2015. febr. 7. 00:22
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

valami kamu kell, amivel odamehetsz és beszélgetést kezdeményezhetsz, de ehhez tudni kéne róla valamit. bármit.


ha tudod pl hogy mit sportol, mondjuk tudod, hogy szinkronúszó, akkor menj oda, hogy "szia, hallottam te szinkronúszol. a húgom is szeretne szinkronúszni, tudsz ebben segíteni, hogy hova érdemes menni és milyen edzőhöz? te amúgy mióta csinálod? hány edzés van egy héten? hűűű az jó sok, hogy bírod...?"


ez most csak egy példa volt, csak tudni kéne róla valamit, bármit, amivel kapcsolatban szóba lehet elegyedni és utána már pl ráírhatsz a fb-on is, hogy "jaj elfelejtettem, hogy is hívják az edzőt, mit mondtál?" köszi a segítséget! ááá most mondom a húgomnak, hogy megtudakoltam neki az infókat, erre közli, hogy inkább karatézni fog... ti nők!..."


szóval kell valami kiinduló pont.



amúgy nekem nagyon furcsa, hogy az osztálytársad és még soha nem beszéltél vele semmiről.



vagy pl. az is egy lehetőség, hogy szerveztek valami osztálybulit, vagy kirándulást, először meggyőzöd a haverokat, hogy szervezzetek ilyet, utána meg szólsz a lánynak, hogy szerveztek egy ilyet és szálljon be ő is a szervezésbe, hogy a lányok érdekei is képviselve legyenek.


ha írsz róla valamit, hogy mit tudsz róla megpróbálok segíteni.

2015. febr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Azt hiszem pont kitaláltad,h szikronúszó most/volt.

Igazából inkább a tulajdonságait tudom,mert már 1x sikerült beszélgetnünk kettesben,azóta csak mégjobban tetszik...

rendes lány,semmi r-banc meg emo meg ilyenek,okos,de ezt sem viszi túlzásba és nem szereti a hazugságokat...

Amit leírtál jónak tünik,csak nem tudom èrzek valami fura dezsavüt ,h dumálok vele/vagy azután nevetgétnk nem tudom! :((

az a sz-r,h eddig minden ilyen dezsavüm valóra is vált,hacsaknem változtattam meg,mielött megtörtént volna...

De nézem a fb profilját,csak igazából nincs sok infó :/.

ö is olyan aki képeket töltöget fel magáról,szóval keres valakit(gondolom,tapalsztalat).

de nem tudom,h akkor most mi legyen,mindig nézem mikor van egyedül,de nincs elég idöm,mert össz kell szednem magam,de 1perc aztán máris körülhemzsegik :(.

miért kell,h ilyen nehéz legyen??

utálom,komolyan...

már nem is beszéltünk/néztük egymásra 2napja...

lett új frizurája,nem is tudtam annyit se mondani,h tök jó...

nem megy neki a matek gondoltam felajánlom,h segítek neki,de semmi.

áhh... kinyírom az összeset aki a közelébe van,h legalább 1ki.... percet tudjak beszélni vele,de annyit se...


És most???

2015. febr. 7. 00:53
 5/20 anonim ***** válasza:

hát pedig ez a matek tök jó!

de felajánlottad és azt mondta, hogy köszi nem?


nem tudom hány évesek vagytok, de valami házibulit nem lehetne rendezni, ahol több esély van kettesben lenni vele?

2015. febr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes volna oda menned hozzá és kezd el dicsérni, hogy ma valahogy olyan ragyogóan néz ki. Kérdezd meg tőle, hogy mi van vele mostanában. Valószínűleg azt fogja mondani, hogy semmi. Ez már is egy jó kiinduló pont lenne egy jó beszélgetéshez. Próbáld meg kérdezni őt személyes dolgokról pl., hogy van-e valaki akire másként tekint. Aztán, ha rákérdezz te is mond el, hogy mi a szitu vele kapcsolatban. A lényeg, hogy légy nyugodt és mosolyogj rá közben. Nézz rá érdeklődően. Az pedig ne zavarjon, hogy a többi m it szól hozzá. Ez a te dolgod és az övé. Bátornak fog tartani, hogy így felmered vállalni ezt a dolgot annyi ember előtt.


Általánosban én is szerelmes voltam. Több évig halogattam, meg nem mertem lépni, de engem nem a többi véleménye aggasztott hanem az övé. Azóta is nagyon bánom a dolgot, hogy ilyen h.lye voltam.


A lényeg az, hogy ha tetszik neked valaki akkor ne engedj az aggodalmaidnak, mert évek után is marcangolni fog a kihagyott lehetőség. 25/F

2015. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Az előzőnek teljes mértékben igaza van, tilos halogatni! Egyszer meg KELL próbálni, és lehet hogy nemet mondd. Ez a "nem" egy szörnyű szó, egyszer szinte midenki (nagyon kevés kivétellel) megtapasztalja milyen. Még eléggé fiatal vagyok, (14 éves) ebben a témában, egy éve kezdtem el próbálkozni, nekem viszont volt egy akkora szerencsém, hogy a lány írt rám. Viszont èn csesztem el, és ezért mondott nemet (hosszu történet). Rohadt szar érzés volt, viszont utána nem fogz ilyet átélni!! Szóval én azt ajánlanám neked, hogy ha valóságban nem mered megkérdezni, akkor Fb-n írdd meg neki, hogy nagyon jo fejnek tartod, és találkozzatok haveri alapon! Sokan ellenzik ezt a nézőpontot, hogy elősször barátkozz vele össze és utána mondod el neki, szerintem nem hülyeség, de nézőpont kérdése. Szerintem egy baráti találkozába kettesbe biztos belemenne! :D
2015. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az nem akadály ha a barátnőivel lóg egyfolytában. Nehogy már ilyen könnyen feladd! :)

Mikor látod a folyosón, suliban, utcán, bárhol menj oda hozzájuk és kérdezd meg a lánytól, hogy van-e egy perce. Biztosan nem utasít vissza ha még akár siet is. Én meghallgatnálak mindenképpen már csak kíváncsiságból is. :) Ekkor félrehívod, mert azt írod a barátnői előtt nem akarod. Arrébb mentek 3 méterrel és kérdezd meg tőle volna-e kedve sétálni egyet. Ez bejön, komolyan. szerintem sokkal jobb mint a randiznál-e velem dolog. Hajrá, sok sikert! :)

2015. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

köszönöm,h ilyen sokan válaszoltak!:)

14/F-L.ö elöbb lesz 15 :(.

Én legalább magasabb vagyok nála(nem sokkal,pár cm),gondolom buknám ha nem,ezért leíram...


Nekem is volt általánosba,de már elis felejtettem a csajt,de gondolom jobb érzés lenne megtudni,h akarja-e vagy nem.

Rögtön személyes dolgokról nem kérdezném,akkor szerintem rájönne :/.

Szerintem is hülyeség ez a baráti zóna,voltam már benne egy gyönyörü csajjal,csak elkezdett p-csa lenni és féltem,h nem tart elég menönek.

Pedig egyszer rájöttem,h bejövök,de mire léptem volna már járt valakival(havonta járogatott másokkal).

Szóval az a baj,h hiába mondogattok nekem ilyen jó dolgokat,h mit csináljak,túl félénk vagyok,de ha már legalább megcsináltam volna egyszer,akkor lenne valamilyen viszonyítási alapom,h mennyire lehet rossz.Még az is nehezíti,h ö lenne az elsö,és r-hadtúl szép és hát annál kevesebb bátorsága van az embernek,mert minnél szebb,akkor gondoljuk,h nem vagyunk elég jók neki.Na velem is ilyesmi van :/.

De megér nekem annyit a lány,h majdegyszer valahogy lépek,de nem tudom,h hogyan :/.

Melyik lenne jobb?

1.Fb-n összebarátkozni és elhívni valahova 2esben.

2.Barátnöi elött szólítsam le(most komolyan ennél nehezebb dolgot magamnak a világon nem tudok mondani :D)

3.Bókolgassak neki minden nap és kérdezgessem személyes dolgokról.

Ez már csak rajtamúlik,mert rájönne,h bejön nekem :(

2015. febr. 7. 11:43
 10/20 A kérdező kommentje:

Ja a matek-ot nem tudtam megkérdezni,mert eltünt vhova(wc-be vagy sietett haza,vagy 1el több órája volt(ö másik csoport).

És már az ofö felajánlotta neki és most megy,szóval mind1 :(((.

2015. febr. 7. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!