Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy japán srac a címemet...

Ha egy japán srac a címemet kéri, mert ajándékot akar küldeni, akkor már lehet hogy nem csak barátként gondol ram?

Figyelt kérdés

1,5 eve beszelgetunk, elobe is talalkoztunk mar, de akkor meg nem beszelgettunk.Cserediak volt, amikor itt volt, reggeltol estig dumaltunk. Miutan hazament,nagyon hianyzott. Sosem hagyjuk cserben egymast, ha az egyikunk szomoru a masik felviditja.

Azert gondoltam, hogy ez nem barati, mert ugyebar mashogy udvarol egy japan mint egy magyar, ott masok a szokasok.

Ti mit gondoltok?


2015. jan. 31. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már utál és bombát szeretne küldeni a kis cuki. *-*


Vagy tetszel neki. :D

2015. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy amikor eloben talalkoztunk nagyon bamult, es mikor irtunk egy nap 5x megkerdezte hogy most abban a pillanatban mit csinalok.
2015. jan. 31. 15:14
 3/13 anonim ***** válasza:
lakcímedet ne add meg senkinek
2015. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ennek a kapcsolatnak nincs jövője...de egyértelmű bejössz neki.
2015. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted a 8 centis ázsiai f*aszt akkoradd meg neki :D ha japán akkor biztos valami robot anime figurat fog kuldeni ami beszel "kawaii, sugoii"
2015. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!

5:Mirol beszelsz? Mit adjak meg neki? Es honnan tudod hogy mit fog nekem kuldeni? Mit tudsz te rola?

Gyökér…

2015. jan. 31. 15:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja mar megadtam, mert o is sokaig itt lakott ahol en, es megbizom benne, mert ismeroseimnel lakott es nem szelhamos.
2015. jan. 31. 15:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Olyan undorito ez az altalanositas, ezert utalom a GYIK-et.
2015. jan. 31. 15:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Jol elbeszelgetsz itt magadban.
2015. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
5.válaszolónak szólt mindhárom kommentem.
2015. jan. 31. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!