Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert nem vagyok boldog?

Miert nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje nincs baratom, ezert maganyosnak erzem magam. Sosincs igazan jo kedvem. Regebben nem voltak ilyen problemam, de mostanaban valami nem jo. Mi ennek az oka es mit tehetek ez ellen?

2015. febr. 7. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nincs barátod?
2015. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miutan mindegyik fiu kihasznalt es atvert akikkel megismerkedtem abbahagytam a keresest is es engem meg senki nem keres. :(
2015. febr. 7. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Sportolj. Kiegyensúlyozottabb leszel, és olyan helyeken fordulsz meg ahol esetleg összejöhet egy kellemes kapcsolat.
2015. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mar egy eve uszom. ....:/
2015. febr. 7. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
A sport tényleg jó ötlet. Ha rendszeresen sportolsz, teljesen megváltozik a belső lelki világod. Nálam legalábbis így volt. Ha meg azért nincs jó kedved mert nincs kapcsolatod akkor kapcsolatfüggő vagy, ami nem jó. Elárulok egy titkot: ha egyedül boldogtalan vagy, akkor kapcsolatban is az leszel!
2015. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erre rajottem, es abban remenykedtem, hogy van erre esetleg megoldas!
2015. febr. 7. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!