Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyet miért csinálnak lányok...

Ilyet miért csinálnak lányok naponta több alkalommal is ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesítő, ráadásul értelmetlen is, hogy azt írják, írjunk nekik privátot és eszük ágában sincsen válaszolni, ráadásul képesek azt kamuzni, hogy nem kapnak üzit, holott én már nagyon sok ilyen lánynak írtam, és soha nem kaptam választ! Mire jó ez nekik, ennyire unatkoznak, vagy másra megy ki ez a "játék"?

2015. febr. 8. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a lányok fiúk. Mivel tudják, hogy átb asznak, nem írnak vissza. :D
2015. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet olyan sokat kapnak, hogy nem tudnak mindegyikre válaszolni.
2015. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, igazából ezek nem is lányok. :D
2015. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat kapnak és gondolom max 2-3-al beszélgetnek a 30-ból, egyébként meg lányok nem kezdeményeznek csak nagyon ritkán ugyhogy ettől még ne legyen senki egója kisebb hiszen ugyanannyi csaj jelentkezne egy fiúért is, csak nekik nem szokásuk, mert a fiu a kezdeményező.
2015. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább vissza sem írnak. Engem az bosszant, mikor a tizenvalahanyadik levél után egyszer csak eltűnnek!
2015. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!