Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ismerkedésnél milyen...

Lányok, ismerkedésnél milyen alapvető egzisztenciát vártok el, milyen minimális egzisztencia megléte esetén bólintotok rá egy ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Nem kell a rizsa! Ti sem jöttök össze egy szakadt, hajléktalan csövessel, vagy egy anyuci pici fiacskája típusú sráccal, pont úgy, ahogy mi, férfiak sem jövünk össze egy igénytelenségből elhízott, önmagára trehány nővel.


Szóval elő a farbával: mi az a részetekről minimálisan "megkövetelhető", s részünkről minimálisan "teljesíthető" egzisztencia, háttér, amire azt mondjátok, hogy "ez igen, micsoda férfi"? Lehetőleg korosztályokra bontva kérném az információt, a véleményeket.


2015. febr. 9. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Minimum egy önállóan bérelt lakás, önmagát teljesen a fizetéséből tartja fenn, lehetőleg nincs semmilyen hitele, tartozása. Legyen legalább 3 hónap megélhetésre elég megtakarítása. Lássa el önmagát: főzés, mosás, takarítás terén, ne cselédet várjon. Legyenek megvalósítható tervei a boldogulásra.
2015. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért szerintem azt is írjátok oda, hogy ezek az elvárások megvalósultak-e, vagy mint egyedülállók fogalmazzátok meg a feltételeket.
2015. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok...

30-tól felfelé értem, jelenleg egyedülálló vagyok. Az előző párkapcsolatomban a "férfi" a szüleinél lakott, anyuci mindennel kiszolgálta és egy ponton besokalltam. Ha a pasi nem önálló, ha az én nyakamra akar telepedni, akkor inkább leszek egyedül, nincs az a szerelem, hogy még egyszer ilyen hülye legyek.

2015. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez így érthető, de szerintem annyi elég, hogy legyen önálló. Pl attól még lehet egy remek ember, ha lakótársa van és nincs 3 hónap megtakarítása.
2015. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem alapvető elvárásom volt a férfitől akit páromul választottam hogy ne legyen hitele és semmilyen tartozása,tudja beosztani a pénzt(nagyon keveset is),ne cigizzen,ne legyenek feleslege költekezései és azért legyen jóképű is,vagyis az én ízlésemnek megfelelő legyen(nekem a kreolbőrű,sötét szemű és hajú férfiak tetszenek-nem cigányok míg bárki is félreértene).Meg is találtam ezt a férfit akit nem kerestem,mert már úgy el voltam keseredve hogy szinte feladtam hogy valaha találok magamhoz valót.S láss csodát,egy asztalos feljött hozzám ajtót gyalulni és a legelső pillanatban éreztem hogy igen Ő,Ő AZ A FÉRFI AKI NEKEM AZ IGAZI.Szerencsére ez kölcsönös volt.Az első éjszaka eltöltöttünk egy forró éjszakát,2 nap után eldöntöttük hogy összeköltözünk,ismerkedés után 1 héttel össze is költöztünk,szűk fél évre meg is házasodtunk,sikerült vennünk egy kis házrészt a lagzipénzből és az összegyűjtött kis pénzünkből és esküvő után 2 hónappal teherbe estem és az 5,5 hónapos szerelmünk gyümölcse épp szunyókál a szomszéd szobában.30 éves vagyok,nekem bejött a kívánságom!Nem vagyunk pénzesek,de a magunk egyszerűségében fantasztikusan élünk boldogan,szeretetben :)
2015. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom, a hitel és a tartozás igencsak derékba törhet akármilyen ismerkedést. Nos, jelenleg fizetem a lakáshitelem, s ha végre kicsengettem az árát, akkor szeretnék később egy használt autót is, amit szintén csak hitelre tudok megvenni. Eddig is úgy éreztem, hogy felesleges lenne kapcsolatba bonyolódni a különféle elvárásoknak való megfelelés akadályokba ütközése miatt, de megnyugtattatok, hogy felesleges addig is komoly párkapcsolatra törekednem. Ha azt vesszük, végül is teljesen korrekt így, korábban is megfordult már a fejemben, tehát akkor inkább az átmeneti, ideiglenes, futókalandokkal érdemes próbálkoznom.
2015. febr. 10. 15:45
 7/8 anonim válasza:
5 Gratulálok! Fiú lett vagy lány? Mi a keresztneve a picinek?
ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"5 Gratulálok! Fiú lett vagy lány? Mi a keresztneve a picinek?"


9 éves múlt a pici, ha megnézed a dátumot. :D

ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!