Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leírnátok a véleményeteket...

Leírnátok a véleményeteket rólam? (hosszú)

Figyelt kérdés

Az a gond nem tudom merre menjek tovább...és nem tudom hogy bennem van-e a hiba. Most volt nemrég egy szerelmi csalódásom első szerelem volt és hát azóta szenvedek de már nem annyira mint ezelőtt 2 hete mert sikerült úgy ahogy túl lépnem mivel ő volt számomra a tökéletes de tényleg ami nekem kellett minden megvolt benne még több is és hát nehéz elfogadnom hogy ő elutasított engem magától. (Egyébként itt ismertem meg őt gyikon.)

Ő miatta meg magam miatt is megváltoztam. A változásaim:

Elkezdtem cigizni tudom nem előnyös bár valakinek az mert tudok olyan lányt akinek nagyon tetszik meg van olyan is ugye aki cigizik de viszont a nem cigizőknek gondolom hátrány. 17 évig én bent ülős típus voltam nem szerettem a társaságot de ez 1 hónapja megváltozott,bulizni járok,inni,szórakozni élem az életemet tényleg élvezem nagyon bezártam azt az ajtót, amiben voltam 17 évig és kinyítottam ezt az újat amit lehetőleg élvezek DE viszont nekem kell barátnő és nem az hogy én nem teszek semmit mert nézegetek magamnak a környéken de félek hogy nem fogok olyat találni mint ő volt ezen a környéken mivel tudni illik Borsod-ban élek (Miskolc környékén) ami eléggé egy tré hely és nekem meg tömeg tini ribi nem kell.Magamról: 163 cm vagyok zöld a szemem a hajam fekete nem vagyok sovány de nem is vagyok elhízva 72 kg vagyok,nem szeretem az ilyen swag,yolo kinézetet inkább a férfiast szeretem és hát szőrösödöm is de ezt nem tagadom mivel szeretek férfi lenni és úgy is viselkedni. A hobbim a gitározás 2 éve űzöm már és mindenem a metál és a rock de szeretem a rap-et is ugyan úgy. Az életfelfogásom nem negatív az egyik életcélom az hogy pszichológus legyek mert szeretek az embereken segíteni és segítettem is már a fő élet célom az hogy híres gitáros legyek egy bandában vagy is a bandám is legyen híres és ezért mindent megteszek és a gitártudásomért is."Sajnos" nem vagyok az a típus akinek megy az hogy k*rvázik és mindennap váltogat számomra ez nem boldogság egyáltalán én csak 1-et tudok szeretni viszont azt nagyon...kb így tömören ennyi lenne. Köszönöm annak aki elolvasta aki meg nem az meg ne írja hogy túl hosszú nem olvastam el mert nem érdekelnek az ilyen kommentek.



#baj #lány #élet #tökéletesség #cél #egzisztencia #életfelfogás #merre menjek tovább #tehetetlennek érzem magam #kéne barátnő
2014. okt. 17. 15:23
 1/7 October15 ***** válasza:
54%

1.: Az ember nem változik :). [am az otthon ülés és a gitározás, hogy jött össze ?:D:D ami a 2 év után op gitáros leszek témát illeti no comment 8 évig zongoráztam és közelébe nem voltam hasonlónak sem :D 1 hangverseny oszt csumi.]

2.: Aki MÁSÉRT próbál változni az 1 idióta.. ha már lehetetlen küldetésbe vágsz akkor magadért.. ha másnak nem jó az amilyen vagy akkor le kell csapni a gitárral :). [zongorával qrva nehéz :D de a szék még működhet :D]

3.: gyiken ismerkedni.. igazából ennél nagyobb hibát már úgyse követhetsz el bármit is csinálj :D.

4.: Hogy lehet már azért elkezdeni bagózni mert az menő.. :D te aztán súlyos önértékelési válságban lehetsz barátom.

Abba ne menjünk bele, hogy milyen "szerelmi csalódás" az ami 2 hét alatt kukázható..

Minden esetre:

-Amint tudsz húzz el Mordorból.. 2x voltam ott.. elég is volt :D [tulképp mész a sétáló utcán és a gázsi meg a purdék a lábad elől lopják el az utca követ /jer Debrecenbe itt sok a jó csaj :)/ XD]

-A változásokat nézd át és ami ilyesmi indokkal volt, hogy: "mert az a normális", "ezt így szokták", "mert menő", "mert bejön neki" na azokat kukázd, ami úgy kezdődik, hogy házi pálesz na az maradhat :D. [aki gyümölcsből képes lekvárt főzni az más aljasságokra is kapható!]

-Valamint: miért is akarnál olyat találni akitől kosarat kaptál ?:D azért ne legyél már teljesen hülye.. és nem mellesleg ne keress pótlékot mert annak sincs semmi értelme.. nem egészen úgy néz ez ki, hogy van 1 típus azzal működik a dolog a többi meg kuka.


Am hosszú szöveg a semmiről.. fele ennyiben leírom neked bármikor informatívabban :D.

2014. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem 2 hét alatt tettem túl magam mert előtte 2 hónapig szenvedtem! csak 2 hete mondtam azt hogy a f***om az egészbe futok egy olyan szekér után ami nem akar megállni! a bagózás az nem azért van mert hogy menő és nem azért kezdtem el hanem azért mert nem tudtam hova nyúlni! önértékelési problémám az igen van nem is kevés :)
2014. okt. 17. 15:41
 3/7 A kérdező kommentje:
És én egy szóval nem mondtam azt hogy a gitártudásommal megvagyok elégedve! még sz*rt sem tudok :)
2014. okt. 17. 15:42
 4/7 October15 ***** válasza:

2 hónap.. olcsón megúsztad :D [bár tegyük hozzá, hogy lesz még szrabb is.. majd mikor össze jön az első bnő és esetleg még sokáig is tart na az lesz qrva szr.. 2 hónap :)]

Oké és a bagó hol segít? :D Nem arra tartod a gitárt, hogy kiereszd a gőzt ?:D /Igaz nem metál de: https://www.youtube.com/watch?v=_Gx_-KM_wx8/

2014. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha valami átlag lányról lett volna szó aki nem tökéletes ennyire simán túltettem volna magamat..
2014. okt. 17. 15:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nem arra tartom a gitár az az életcélom szeretem csinálni nagyon is! és hát.. ez első szerelem volt és azt se értem miért érdemeltem..stb amikor tényleg a tökéletest találtam meg és erre meg ez lett a vége...
2014. okt. 17. 15:46
 7/7 October15 ***** válasza:
Azt vágod, hogy pszichológia + gitár.. együtt nos sansztalan ?:D Amúgy ha tudsz vmi hangszeren játszani és zene mellett kell még bármi más, hogy rendbe bszd magad akkor az már régen rossz. Legalábbis nálam a zongora anno nagyon is jó volt hasonló célokra.
2014. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!