Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor csupa sikeres ember...

Amikor csupa sikeres ember vesz körül, s folyton megalázottnak érzed magad a társaságukban, téged mi motiválna, hogy legalább tizedannyira sikeres legyél, mint ők?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megaláznak,lekezelőek velem,levegőnek tekinteném őket ha nem tudok kitérni előlük,és csak magamra összpontosítanék hogy előrébb jussak valahogy.
2015. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Átérzem a problémád.

Nekem a hobbim segített. Egyszerűen kivontam magam az egyenletből, elvonultam ha úgy tetszik és a hobbimmal foglalkoztam. Közben elmorfondíroztam, hogy mit is akarok az élettől. És hogyan akarom megvalósítani.


Azt hogy mások sikeresek és én hozzájuk mérem magam, eléggé torzítja a megítélésem. Ezért el kellett tőlük határolódnom. Nem fikiai értelemben, hanem az ő sikereiket nem mázsás kőként cipelni, mint eddig.

Önmagamban meglátni az értékeket és azokat kiaknázni és fejlődni valamerre.


Nekem úgy nehéz volt, hogy más árnyékéban voltam. Ezért kellett egy kis nyugi, hogy aztán kijelöljek egy célt és hajtani felé. És ez nálam elégé működőképes volt!


N

2015. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont az ő sikerük motiválna arra, hogy sikeres legyek.


Látom hogyha nekik sikerül, akkor nekem is sikerülhet.

2015. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ezt pont itt kérdezed meg, ahol mindenki sikeres?
2015. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak akadnak néhányan... nagy számok törvénye alapján...
2015. febr. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!