Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi alapján döntik el a huszoné...

Mi alapján döntik el a huszonéves srácok, hogy utcán/tömegközlekedésen odamennek-e megszólítani egy lányt?

Figyelt kérdés
Mert gondolom sok van, aki megtetszik nekik, de valami alapján elhatározzák, hogy melyik az, amelyikhez odamennek (már a bátrabbak)
2015. febr. 10. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És általában mind koppan és beállnak a "nem bátrak" közé mert értelmetlennek érzik a felesleges próbálkozást aminek pár csúnya elhajtás a vége. mert "tömegközlekedésen ne"... Meg sehol se...
2015. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam meg én is, de valójában ennek semmi értelme, szerintem még egy helyes srácnak sem működne a dolog, legalábbis a mi kultúránkban nem. A legkisebb, hogy teljesen hülyének vagy bénának néz a lány, mert bepróbálkozol, de lehet még rosszabb, perverznek, erőszakosan nyomuló szemétládának néz és akkor a lehető legnyomorultabbul fogod érezni magad, úgyhogy szerintem ez esélytelen dolog.
2015. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdezem, mert én például úgy örülnék, ha leszólítana egy srác, de nem tudom, milyen jelzések után döntik el, hogy odamennek. Mert mondjuk annyira bámulni nem akarok valakit, vagy konkrétan rámosolyogni, mert ahhoz félénk vagyok, meg utazás közben gyakran olvasok és lehet, hogy akkor meg valaki úgy gondolja, hogy nem akar zavarni stb
2015. febr. 10. 14:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát tömegben, buszon stb nehezebben mennek oda az emberek.
2015. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze, érthető, de én sosem járok szórakozóhelyekre, ahhoz félénk vagyok és a barátaim sem olyanok, akik gyakran járnak, meg ott nem is lehet normálisan ismerkedni, így pedig nem tudom, hol volna lehetőségem rá.
2015. febr. 10. 14:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Dolgozol, vagy tanulsz? ha dolgozol akkro milyen munkahelyen vagy? hány éves vagy?
2015. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még tanulok, de mindig a barátnőmmel vagyok (folyton keresi a társaságom, mindenhová velem jön, még wc-re is). Neki van barátja, de elég kihívóan öltözködik és nagyon jó az alakja, úgyhogy mindig őt bámulják meg, engem pedig észre sem vesznek. De nagyon szeretem őt és ilyen dolog miatt nem szeretném lekoptatni. Ráadásul most fél évig nem fogok egyetemre járni, úgyhogy most az egyetem még ilyen szinten sem jön szóba, mint ismerkedési hely :( Tényleg csak utazni szoktam mostanában, vagy moziba menni.
2015. febr. 10. 15:11
 8/13 anonim ***** válasza:

-szórakozóhely kilőve

-munkahely kilőve

-suli kilőve


szóval maradnak a bevásárlóközpontok, plázák, üzletek..

2015. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jaj, na az a plázázós nagyon nem vagyok, de ott amúgy is hogy lehetne ismerkedni :) Legfeljebb könyvesboltba járok, meg ruhát venni, ha muszáj.
2015. febr. 10. 15:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyre gyakoribb bevásárlóközpontokban, általában segítségkérés folyamán indul el az ismerkedés.


ruhát keresel megkérdezed ha ott jár hogy áll, segítene e ezt vagy azt levenne, elvinni

2015. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!