Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi alapján döntik el a huszoné...

Mi alapján döntik el a huszonéves srácok, hogy utcán/tömegközlekedésen odamennek-e megszólítani egy lányt?

Figyelt kérdés
Mert gondolom sok van, aki megtetszik nekik, de valami alapján elhatározzák, hogy melyik az, amelyikhez odamennek (már a bátrabbak)
2015. febr. 10. 13:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Magamat ismerve esélytelen, hogy kisegérként oda merjek menni bármilyen sráchoz is :(
2015. febr. 10. 15:34
 12/13 anonim ***** válasza:

akkor marad az, hogy vársz a csodára, vársz és vársz egyszer csak eljön....

vagy max lesz internet

2015. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az interneten a legkönnyebb ám ismerkedni. Nem beszélve arról, hogy nem mindenkinek az tetszik, ha egy lány kihívóan öltözködik, szerintem például sokkal vonzóbb az, ha valaki visszafogott ruhákban jár.


Egyébként én egyszer mentem oda lányhoz, vonatra várva. Hülye ötlet volt. Nem zavart el, meg beszéltünk utána párszor, de... hm, utólag belegondolva kínos volt a helyzet, meg az egész. Az volt a terv, hogy majd ez meghozza az önbizalmamat - de még azt is elvette igazából, ami volt, szóval én is a csodára várok, mint te. :D

2015. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!