Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány. Hogy kellene?

Kmarcell18 kérdése:

Van egy lány. Hogy kellene?

Figyelt kérdés
Van egy lány, már 3 éve ismerjük egymást, edzéseken és túrákon tudok vele talizni. Tetszik nekem, viszont tudom, hogy régebben (lehet, hogy még mindig) tetszett neki egy másik edzőtársam. Szeretek vele lenni, viszont alig tudok megszólalni. Félénk vagyok. Ő 16, én 14 éves vagyok. Nem egy suliba járunk, nem is lakunk közel egymáshoz. Mintha keresné a társaságom, sokszor jön mellém, túrákon is velem van, de nem tudom mit is mondhatnék neki. Amúgy, nem vagyok ilyen, poénkodós, barátságos srác vagyok, de a közelében nem tudom hogy kellene viselkedni. Mit kellene tennem?

2015. febr. 10. 21:50
 1/6 anonim válasza:
voltal mar bakonybelbe?:)
2015. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem a legfontosabb hogy add önmagad ,és mindig dobd fel a kedvét ne búslakodj sose ,és ha bír téged akkor akármiről beszélhetsz vele tényleg bármilyen témát bedobhatsz a lényeg hogy nézzen fel rád
2015. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 CptTomato ***** válasza:
Öregem ha már 18-nak próbálsz tűnni akkor próbálj meg úgy is viselkedni.... és nem ilyesmiken problémázni... nagy fiú vagy már .
2015. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.: Bakonybél? XD Miért is? Ismerős....

2.: Köszi!

3.: Ki mondta, hogy 18-nak akarom beállítani magam? Talán, 2 év olyan sok lenne? Nem értelek. :D

2015. febr. 10. 22:09
 5/6 anonim válasza:
1.vagyok:tenyleg ismeros?:)
2015. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy sulis túra volt ott. Nem is olyan rég.
2015. febr. 10. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!