Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondja azt a srác, hogy...

Miért mondja azt a srác, hogy hiányzik a társaságom neki, de nem szerelmes?

Figyelt kérdés

Barátságnak indult, de én beleszerettem. Elmondtam neki. Ő nem szerelmes, de azt mondta kedvel és, hogy közel állok hozzá, megszínesíttem a hétköznapjait. Igazából padlón van érezlmileg(úgy egy éve lett vége a kapcsolatának)

Kértem, hogy hanyagoljuk egymást egy időre, mert nekem ez így nem jó. Aztán egy hét múlva írt nekem. Nem értem miért vagy mit akart?



2015. febr. 11. 00:40
 1/5 The Guard ***** válasza:
Azt szeretné h menj át és finoman húzogasd a nemi szervén a bőrt...
2015. febr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gilisztáját be akarja tenni a lepényedbe.
2015. febr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

te meg sokat beszélsz(tél) vele és pátyolgatod(gattad) a lelkivilágát?

nem akarja ezt elveszíteni

2015. febr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ismerek lányt akivel ugyanez a helyzet: nagyon kedveljük egymást és több van barátságnál de nem vagyunk szerelmesek. szóval ha nem beszélünk vagy találkozunk, csak szimplán hiányoljuk egymást
2015. febr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Cici szexet akár, ha többet nem is, ez konkrét utalás volt h masszázs olajjal szeretné.
2015. febr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!