Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Próbáljak neki írni vagy...

Próbáljak neki írni vagy inkább hagyjam, ha összevesztem a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Itt kezdtünk el beszélgetni, és most is csak itt tudnám elérni mert facebookon le vagyok neki tiltva. A történet röviden: amikor mi beszéltünk, engem bejelölt a barátnője, aki a fiú elmondása szerint nem normális. Ezt pár nappal később megtapasztaltam amikor nekem esett, minden ribinek elhordott stb. Előtte a srác kérte, hogy ha kérdezi a barátnője, mi nem beszélünk, ebbe bele is mentem, nekem nem volt gond, őt meg gondolom megnyugtatta. Deeee ez a csaj annyira felhúzott, hogy nem bírtam ki. Miután nagyjából lenyugodtam letiltottam, nem akartam jobban belemenni a dologba. Ő meg bemászott a srác facebookjára és ott sértegetett tovább aztán letiltott mielőtt bármit is reagálhattam volna. Most nagyon bűntudatom van, jó lenne legalább annyit mondani a fiúnak, hogy sajnálom :( Biztos haragszik rám, és ezért nem merek ráírni :/ Félek a reakciójától. Meg az is lehet, hogy már nem használja az oldalt és nem is látná, hogy írtam
2014. dec. 17. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele itt tisztázni a dolgokat:)
2014. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe. Míg a barátnője parancsolgat neki nem tudsz mit tenni:) majd felold ha szakitott az elmebeteg bnőjével.
2014. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele!
2014. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!