Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez mit jelent? Beszélgettem...

Ez mit jelent? Beszélgettem egy sráccal, tetszünk egymásnak. Viccelődtünk, meg célozgattunk erre-arra és beszélgetés közben bevágta: "jaj úgy is tudom, hogy szerelmes vagy belém". Mire fel mondta ezt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 15:55
 1/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
100%
Akar teged.
2015. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra célzott hogy tetszik e neked, arra akart választ, megbizonyodást kapni ezáltal.
2015. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egy olyan kérdés amit ha gyorsan neked szegeznek, és automatizmusból válaszolsz, azzal sokat elárulsz az érzelmi állapotodról.


Pl. ha hallgatsz és közben elpirulsz az eléggé igen válasz, ha hevesen felindulsz, hogy arcátlanság ennyi beképzeltség az is azt jelzi hogy nagy hatással van rád a srác. Talán erre a legelegánsabb nőies válasz az, hogy finom mosollyal azt válaszolod, hogy egy kicsit tetszel, de azért túl sokat még ne képzelj magadról (talpraesett a csaj).

2015. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyit mondtam kb., hogy: Persze, még jó, ez csak természetes. (nevetve) Szóval röviden, tömören.
2015. febr. 12. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor Te vallottál neki először szerelmet?

Nem elegáns...

2015. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én neki? Mivel? Hogy "kinevettem" és azt mondtam: persze (ironikusan). Meg még valami olyasmit is, hogy álmodozz.
2015. febr. 12. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Oké, ez a válasz végül is elmegy így, de az adott helyzetben biztos sok mindent elárult a testbeszéded is.

Rutinos srác ilyenkor tetőtől talpig csekkolja a a csaj reakcióit.

(A lábak a legőszintébb testrészeink, azokat kontrollálására összpontosítunk legkevésbé.)

2015. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elég tapasztalatlan srác, inkább olyan 'szájhős'. Ha összeszedi magát, akkor persze egózik. Hát nekem nem nagy testbeszédem van. A totál zavarba vagyok is, simán egy órát is szemébe nézek. Nem használom sokat a testemet, a karomat stb társalgás közben. Gesztikuláció is szinte 0. Persze lehet ezt egy külső megfigyelő másképp látja.
2015. febr. 12. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!