Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez kamu duma, és csak nem...

Ez kamu duma, és csak nem kellek neki eléggé?

Figyelt kérdés

Azt mondta a srác, hogy most nem tud elképzelni senkivel semmi komolyat, csak szexkapcsolatot, mert pár hónapja volt egy csaj, és még nincs túl rajta...

De ha nagyon tetszene neki a személyiségem, akkor akarna többet is nem?


2015. febr. 12. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Most kaptam vissza a "nem vagyok túl rajta szöveget" valakitől, az egy kedves "nem tetszel" volt.

De nem mindig csak duma!

2015. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 The Guard ***** válasza:
Nem akar többet akkor se, akkor is azt szeretné h át menj és finoman a szádba helyezd a péniszét...
2015. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:
Aztán ha közben mondaná,hogy hiányzik az exe,akkor meg ő lenne a szemét.
2015. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem feltétlenül
2015. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia. Szerintem nem akar tőled semmit. Nagyon régen én sem tudtam túl tenni az ex csajomon. így hát minden komoly kapcsolatot félre hagytam és a szexkalandokba mentem. Azért mondta el neked biztos mert, kedves vagy neki és nem akar fájdalmat okozni neked /szerintem :D/
2015. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:
Akármilyen fantasztikus a személyiséged, az exét nem fogod tudni hipp-hopp kiverni a fejéből. Inkább örülj hogy nem hülyít és őszinte veled. Ha te szereted őt, akkor menj bele ebbe, és segítsd őt túllépni.
2015. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!