Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ma leszólítottam egy...

Lányok! Ma leszólítottam egy ismeretlen lányt az utcán. Szerintetek mi volt a gond? 20/F

Figyelt kérdés

Mosolygósan megkérdeztem a nevét aztán hogy hova jár suliba, de ő már nem is kérdezte a nevemet meg semmi, mondta hogy siet haza (pénteken)

Szerintetek?

Eddig nem kaptam rossz visszajelzéseket a lányoktól, átlagnál jobban nézek ki és jól is öltözködöm.

Szeretnék ismerkedni lányokkal de úgy érzem hogy a bulik igazán nem nekem valók.


Érdemes tovább próbálkoznom?



2015. febr. 13. 20:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az nem 40, hanem 59 elso randi, de tenyleg lehet belole tanulni :)
2015. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Neve alapján rákerestem fb-on és onnan tudom hogy szingli:D
2015. febr. 13. 20:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem voltál az esete a magas jóképű pl.. Az ilyenekkel alapból így bánnak, max a barátzónájába még bekerülhetsz
2015. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

tehát mivel a fészbúkon nincs kapcsolatban akkor tényleg nincs senkije sem??? kérdező szerintem túlzottan megbízol abban az oldalban.

nekem nincsenek kiírva az iskoláim, ezek szerint nem is jártam olyba? a minkahelyem szintén nincs feltüntetve akkor tuti hogy munkanélküli vagyok egy facebook-függő szerint?

2015. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%

Na jó, látom senki sem találja el, a film címe helyesen: 50 első randi (és nem 40 meg 59).:) Bocs az offért.:)

Egyébként meg igen, fura lenne nekem is, ha ismeretlenül leszólítanának az utcán minden előzmény nélkül.

2015. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én semmi kivetnivalót nem látok abban, ha normálisan kinéző fiú leszólít utcán egy szimpi lányt. Csak a helyszín miatt érdemes lenne elfogadni, hogy nem csak céltananul sétálgat, hanem megy valahova uram bocsá viszonylag időre.Legközelebb ne ilyen személyes kérdéseket tegyél fel, hanem egyszerűen olyasmi kérdést, hogy másik időpontban és helyszínen várhatod-e randira és ennyi. A normális lánytóli válasz várhatóan egyszerűen igen vagy nem lesz.
2015. ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!