Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél ti hogyan...

Ismerkedésnél ti hogyan abszolváljátok, kezelitek a "lekoptatós" szövegeket?

Figyelt kérdés

A kevéske önbizalommal rendelkező nőknél fordul ez elő, hogy folyton keresztkérdésekkel állítanak maguk elé akadályokat. Hogy mire is gondolok? Ismerkedsz, ismerkedsz, ismerkedsz, majd jönnek a következő csalafinta tesztek:

- Túl sok mindent tudsz rólam.

- Félek, hogy szerelmes leszel belém.

- Olyan sok közös dolog van bennünk, de nem tudom ezt a helyzetet kezelni.

- Olyan jó volt az első csókunk, imádok veled együtt lenni, de borzalmasan félek.

- Félek, hogy megbántalak.

...


Most komolyan! Ezekre mi a lóf#szt kéne felelnie az embernek? Ha folyton bizonygat egy férfi, hogy "jaj, hát én elfogadlak olyannak, amilyen vagy", meg "számomra így vagy jó", s a többi, egy idő után unalmas, egyhangú, és átlátszó lesz. Tételezzük fel, és állapodjunk meg abban, hogy a nőnek bejön a férfi (tehát ebbe próbáljunk nem belekötni). Tehát elvileg akadálymentesen össze is jöhetnének, ám a nő mindig körbebástyázza magát. Aztán amikor félig-meddig megmásszuk a falat, újból felhúz még pár métert.


A férfi azonban mégis úgy dönt, hogy elfelejti a közösen eltöltött hónapokat, és lemond a nőről, mert nem látja értelmét az udvarlási ostromnak. Erre a nő kifordul magából, depressziós lesz, a családjával összevesz, és durrog magában, hogy újból kihasználta őt egy férfi.


Na, érti valaki? Tehát! Hogyan lehetne mégis megfelelően kezelni a nők hülye, idióta tesztkérdéseit?


2015. febr. 13. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

ez külön fejezet a csajozási mágusoknál,gyakorlatilag ennek a megismerése és kezelése az első lépés az alap.

gugliba shit teszt.

2015. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
ezt én se értem tesó! de az ilyen ne sírjon hogy nem kellek senkinek !
2015. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
kellenek! meg ha szimpatikusnak tart mi a fenéért nem kezd velem kapcsolatba? nem vagyok sütőtök volt csajom nem is 1 de ez megy mostanság....
2015. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És folyton mindenhol ezt látom, ezt hallom, még azokban az esetekben is, amikor nemcsak kimondottan a férfi szeretne összejönni a nővel, hanem a nő is vágyik arra a bizonyos férfira. Minden sínen van a férfi és a nő között az ismerkedés alatt, szimpatikusak, rokonszenvesek egymásnak, és a nők mégis tankcsapdákat húznak maguk elé, aztán meg csodálkoznak, mert a férfiak néhány hét/hónap múlva beintenek nekik.
2015. febr. 13. 23:23
 5/21 anonim ***** válasza:
ez igaz! meg szeressük ha 1 férfi küzd értünk írták sokan . de meddig küzdjek? türelmes ember vagyok de ahogy apám mondja ami nem megy nem kell erőltetni
2015. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Pedig nem beszél hülyeséget az egyes. Ezek shit tesztek. A csaj ezekkel a dumákkal azt teszteli, hogy milyen az önbizalmad. Mit tudsz reagálni erre. Nem feltétlen tudatos, de tény, hogy sok gyökér csak kúrelni akarja őket, és a női agy erre specializálódván mintegy védekezési mechanizmusként ilyen jellegű tesztelést generál. Tehát a reakciódra kíváncsi, hogy le tudod-e ezt kezelni, reagálni, vagy idegbe jössz, és leblokkolsz. Vannak ezekre technikák, szövegek, hogy mivel tudod a keretet megfordítani. Ezekkel a dumákkal megpróbál téged egy keretbe húzni a nő, egy keretet rád húzni, de meg tudod fordítani a keretet egy szellemes beszólással, dumával, visszakérdéssel. Keress rá shit teszt kezelési technikákra. :)
2015. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hát ezt akkor se értem és szerintetek melyik férfi fog várni hogy végre ki nyögje hogy járunk?! semelyik meg engem ne nézzen már hülyének senki mi vagyok én 1 lovag hogy küzdjek?
2015. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Meg van az a szövegük is, amikor a kinézetüket dicséri a férfi, hogy "én nem is vagyok olyan szép", meg "te jobbat érdemelsz nálam". Na, az ilyen szövegekre csoda, hogy "kinyílik a bicska a zsebükben", és bedobják a törülközőt a férfiak? Mondjuk, amiket én itt most idéztem, az lehet, hogy egy kicsit más, mint a kérdésben szereplő történetek, mert az általam idézett helyzetekben lehetséges, hogy a nő egyszerűen nem meri nyíltan visszautasítani a férfit.
2015. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

ez egyrészt női biológia, és egy szintig még működhet is.


Nekem is volt olyan, hogy nagy nehezen sikerült egy "randi". Egyfolytában azon kérkedett, hogy ugye szakitott, és milyen jól elvan most egyedül, nem kell neki pasi. Ugye?? Az a legendás "most nem kell senki, most jó egyedül", amikor bármilyen tapasztalt kaszanova azt mondaná, hogy "ez burkolt hazugság, CSAK TE nem kellesz neki" - hát most akkor nem az volt! Csak úgy kellett kiszednem a barátnőjétől, hogy azért találkozott velem, mert bejöttem neki, és és és... túl jó volt a teszt. Na ez már nem egészséges.

Csak arra vagyok kiváncsi, hogyha egy ilyen nőt szembesítenek ezzel, és rájön hogy ő görditett felesleges akadályt, akkor hogy néz tükörbe?

2015. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8as ne is mond az ilyenektöl szoktam be golyózni ! az ilyen nő meg érdemli hogy egyedül legyen! de az ilyen nők azok alacsony kategoriás nők aztán csodálkoznak ha másnap 1 másik csajjal jövünk össze
2015. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!