Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél ti hogyan...

Ismerkedésnél ti hogyan abszolváljátok, kezelitek a "lekoptatós" szövegeket?

Figyelt kérdés

A kevéske önbizalommal rendelkező nőknél fordul ez elő, hogy folyton keresztkérdésekkel állítanak maguk elé akadályokat. Hogy mire is gondolok? Ismerkedsz, ismerkedsz, ismerkedsz, majd jönnek a következő csalafinta tesztek:

- Túl sok mindent tudsz rólam.

- Félek, hogy szerelmes leszel belém.

- Olyan sok közös dolog van bennünk, de nem tudom ezt a helyzetet kezelni.

- Olyan jó volt az első csókunk, imádok veled együtt lenni, de borzalmasan félek.

- Félek, hogy megbántalak.

...


Most komolyan! Ezekre mi a lóf#szt kéne felelnie az embernek? Ha folyton bizonygat egy férfi, hogy "jaj, hát én elfogadlak olyannak, amilyen vagy", meg "számomra így vagy jó", s a többi, egy idő után unalmas, egyhangú, és átlátszó lesz. Tételezzük fel, és állapodjunk meg abban, hogy a nőnek bejön a férfi (tehát ebbe próbáljunk nem belekötni). Tehát elvileg akadálymentesen össze is jöhetnének, ám a nő mindig körbebástyázza magát. Aztán amikor félig-meddig megmásszuk a falat, újból felhúz még pár métert.


A férfi azonban mégis úgy dönt, hogy elfelejti a közösen eltöltött hónapokat, és lemond a nőről, mert nem látja értelmét az udvarlási ostromnak. Erre a nő kifordul magából, depressziós lesz, a családjával összevesz, és durrog magában, hogy újból kihasználta őt egy férfi.


Na, érti valaki? Tehát! Hogyan lehetne mégis megfelelően kezelni a nők hülye, idióta tesztkérdéseit?


2015. febr. 13. 23:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

előző vagyok, persze vannak ennek enyhébb formái is:


nő mondta: kicsit leülök pihenni, nem mész oda ahhoz a lányhoz, az egy elég jó nő, nem?


...


másik: tudja a nő a szándékaimat, de ő még emészti ezt. Buli vége, mindenki megy el, én el gyorsan WC, visszajövök, azt mondja: "azthittem elmentél", mondom "dehogy mentem, örülök hogy egy ilyen jó nőt kisérhetek a megállóhoz" reakció "BAHHHHH"

2015. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

"Meg van az a szövegük is, amikor a kinézetüket dicséri a férfi, hogy "én nem is vagyok olyan szép", meg "te jobbat érdemelsz nálam". Na, az ilyen szövegekre csoda, hogy "kinyílik a bicska a zsebükben", és bedobják a törülközőt a férfiak? Mondjuk, amiket én itt most idéztem, az lehet, hogy egy kicsit más, mint a kérdésben szereplő történetek, mert az általam idézett helyzetekben lehetséges, hogy a nő egyszerűen nem meri nyíltan visszautasítani a férfit."


pedig ez még mindig nem a legdurvább, egyszerűen kihúzott derékkal eléjük kell állni, hogy "képzeld, én beérem veled, na na?! most mit lépsz?"

2015. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#9, #11, #12: Nincs mit hozzáfűznöm, tökéletesen látod a problémát. :) Bár kétlem, hogy a nőktől megkapjuk valaha a helyes megoldásokat.
2015. febr. 13. 23:57
 14/21 anonim ***** válasza:
meg elsorol 1 csomó jó dolgot rólam . nem akarok kapcsolatot de nagyon fogom írigyelni a barátnődet ha lesz .... agyhalál :D
2015. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
Én azt hiszem, hogy ha a férfiak sűrűbben akarnának komoly kapcsolatot, akkor a nők sem bástyáznák úgy körbe magukat. Teszteljük a kitartást, az intelligenciát, az érzelmek komolyságát... tudjátok a belső értékeket. Mindig sírnak itt, hogy a külsőn meg a pénzen múlik minden, hát francokat. Itt mutathatjátok meg azt, hogy kik is vagytok ti igazán.
2015. febr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

ahogy az utolsó írja.

lehet valaki milliomos fószer,vagy menő szépfiú.

ha bebukja a kezdő shit-eket mehet a levesbe.

szóval nem lázadni kell ellene,meg hőbörögni,hanem megismerni és megtanulni kezelni,kivédeni,visszaverni.

és jobb ha tudjátok ha a legártatlanabb lány is dobálja őket.

2015. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
mert a modern média bele pumpálta az agyatokba az ilyen teszteket ! régen 1 nő határozott volt és tudta hogy mit akar! nem "tesztelte" a férfiakat és régen is voltak csalfa férfiak . a mai nőkben semmi gerinc sincs!
2015. febr. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

de nem ennyire durva azért a dolog, közel sem mindig.

Mint beirtam: a lány randin azzal dicsekedett, hogy jól megvan egyedül, majd mivel mégsem léptem, kidobott az életéből. Ezt annó 20x-or, más más aspektusból kérdeztem meg itt, mindig az jött ki, hogy a lány éretlen, meg ő rontotta el. Igen, hibáztam, mert láttam hogy a végén ideges, kérdeznem kellett volna. De NEM tudhattam, hogy nem lesz több lehetőségem!


De volt olyan is, aki rögtön számot kért tőlem, meg aki ugyan feleségjelölt volt, mégis jött a szimpátia.

2015. febr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#17

Tévedsz. Ha direktben kérdezünk valamit, arra könnyedén hazudnak azok, akik ki akarnak használni, át akarnak verni, ez régen is így volt. Emiatt szükséges az, hogy alternatív módszerekkel mérjük fel a terepet.

Látom eléggé felzaklatott a téma, hogy privit is írtál. Nálam modortalansággal nem lehet befutni ;)

2015. febr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az itt a nagy baj ezzel a bizonyos "teszttel", hogy ezt a férfiak könnyen félreérthetik, mert ugye, az emberek nem látnak egymás lelkébe, gondolataiba. Én megértem, hogy a nők félnek az esetleges csalódástól, kihasználástól, de szerintem nem kéne ennyire megvariálniuk ezt a dolgot.

Ha például egy férfi emiatt a félreértés miatt elutasításnak hiszi mindezt a "teszt" dolgot, akkor az illető nő utána hogyan fogja neki megmagyarázni, hogy mindez csak egy teszt, ellenőrzés volt? Ezután már jó eséllyel elege lesz a nőből, amit persze meg is lehet érteni.

Ugyanakkor érthető az is, hogy a nyílt, egyenes beszédnél a férfiak könnyebben hazudhatnak is, de mi férfiak szerintem jobban szeretjük az egyenes beszédet, amikor konkrétan és egyértelműen kiderül, hogy mit is szeretne a másik ember kérdezni. És ez véleményem szerint nemcsak a férfi-női dolgokban van így, hanem a mindennapi életben is. Ha tehát egy nő ezt a nagyon rafinált módszert alkalmazza, akkor szerintem ez nagy kockázattal jár, mert ezzel a módszerrel úgymond "kiöntheti a vízzel együtt a gyereket is", a mondás szerint. Ez pedig sajnos a fent említett dologgal járhat, hogy a hozzá tiszta, jó szándékkal, valódi érzésekkel közeledő férfiakat taszítják el maguktól.

2015. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!