Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ronda pasi vagyok, aki senkine...

Ronda pasi vagyok, aki senkinek se kell. Hol találok Budapesten csúnya nőket, akik szintén senkinek se kellenek? Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
Csak mert láttam már igen ronda lányokat, akiknél még én is meggondolnám, de még nekik is van pasijuk. Viszont baromi sok pali van - olyanok is akik viszonylag jól néznek ki - de nem volt még soha senkijük. Ekkora lenne az arányok közti különbség? Mert hát ugye nem sokan szeretnének egyedül maradni, főleg nem 20 és 30 között.

2015. febr. 15. 00:48
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Én elég fiatal vagyok a többiekhez képest, 22 vagyok. Sajna nekem sem volt még barátnőm. A prostizásról sztem annyit, hogy akinek van nője, és idegen dolog neki, annak egyből undorító. Én nem bírtam tovább, fél éve meglátogattam egy lányt a rosszlányokról. Úgy gondolom, hogy lehet nem a legtisztább dolog, de ha az embert folyamatosan kudarcok érik, nem szabad azért elítélni, mert a vágyainak nem tud nemet mondani. Tenné a barátnőjével, ha lenne. Ezt mindenkinek mondom, aki elítéliezt a tevékenységet, nem feltétlenül a pár válasszal előttihez. Ugyan én nem próbáltam már számtalanszor, de elég sok kudarc ért engem ahhoz, hogy elveszítsem az önbizalmam úgy, hogy nem tartozom a csúnyább emberek közé, habár nem vagyok minden lány álma. A kérdezővel abból a szempontból nem értek egyet, hogy kevesebb nő lenne olyan drasztikusan, még az ő korosztályából is, mint ahogy írta. Mo.-n több nő jut egy férfira, mint ahány férfi egy nőre. Sőt, az európai átlagnál is jobb helyzetben vagyunk. Engem néha betalálnak lányok, de számomra tényleg a teljesen reménytelenül csúnya esetek. Ők főként vidékiek szoktak lenni, ahol már csak az öltözködésem megtetszik nekik a facebook képeimről alapozva. Mivelhogy nincsen senkim, és még nem is volt, hiába a fiatal korom, ezt durva magánéleti kudarcként élem meg, főleg a megfelelési kényszer miatt is. De sok féle módon próbálom magamat lelkileg erősebbé tenni ezen a téren. Visszagondolok azokra a lányokra, akik visszautasítottak, hogy ennyire nem volt szerencsém, mert a szívtelen, üreslelkű, buta p***ákat sikerült kifognom. Megpróbálom a lelki fájdalmaimat a kondiban kierőlködni, habár nem vagyok egy izmos típus, ez tényleg segít, főleg ha bármilyen kis eredményt látsz magadon. Ha egy utcán egy lány, aki nekem is nagyon tetszik, úgy rámnéz, sokáig megjegyzem, és ebből is próbálok erőt meríteni, hogy ha nem adom fel, egyszer úgyis megtalál az, akit én szeretnék. Regisztrálni fogom magamat valamilyen társkeresőre, hátha tényleg rámtalál valaki.

Szóval van egy csomó olyan dolog, amivel elindulhatsz a siker felé vezető úton, csak ne add fel, ahogy én sem. Ja, és semmiképp se fogd fel a dolgot úgy, hogy taszító jelenségnek hiszed magad, mert ezt minden lány megérzi. Barátkozz meg önmagaddal, bármilyen nehéznek is érzed, és regisztrálj mondjuk a tinderre, sok sikerről hallottam már, még reménytelennek hitt esetekről is. És azt is tanácsolom, hogy látogass el egy konditerembe. Az égvilágon senki nem fog megszólni, vagy csúnyán nézni, főleg, ha egy normális helyre mész.

Sok sikert, remélem segítettem. :)

2015. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Szerintem kérdező ha mást nem, akkor próbálkozz külföldön nőzni. :)
2015. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, ahol elég sok külföldi van. Vannak Németből, Franciából, Angliából, de még Indiából, és Dél-Afrikából is diákok. Többel beszéltem már. Mondjuk tényleg toleránsabbak, mint a magyarok, de azt veszem észre, hogy nekik még nagyobb igényeik vannak.
2015. febr. 16. 23:50
 24/26 anonim válasza:
Teljesen ugyanígy vagyok kérdező... Nem volt még barátnőm a külsőm miatt, illetve volt egy rövid kapcsolatom, ami szinte virtuális volt... Azzal a lánnyal is csak két hétig jártam és 4X találkoztam.. Így ennyi volt.. Sokat próbálkozom, de a külsőm miatt egy lánynak sem kellek... 18/F
2015. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok... A hozzászólásom óta lassan 3-év telt el.. Most leszek 21-éves, de mondhatni, hogy azóta sem volt még senkim, pedig próbálkozok.... Esetleg nincsenek itt olyan lányok, akik megismernének egy magamfajta ronda fiút?.... 20/F (Lassan 21....)
2017. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 xxxcsillag válasza:
Bocs, de hány éves vagy?
2022. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!