Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőkön tényleg első...

Társkeresőkön tényleg első sorban alacsony pasik vannak és a magas férfiak ritkák? (180-185 cm és felettiek)

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 07:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én is voltam és 186 vagyok :P
2015. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
miért ne találhatna társkeresőn megfelelőt?? sokan találtak már.
2015. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és külön köszönöm akik két sornyi szöveg alapján ilyen jól kiismertek engem.


176 cm magas vagyok, ezért általában a 180 és attól felfelé található magasságú férfiakat preferálom. Egyszer voltam velem kb. egy magassal, de az már kicsit zavart.


Azon gondolkoztam hogy a magas férfiak könnyebben elkelnek, ezért vannak alulreprezentálva a társkeresőkön, mivel egyszerűen nincs rá szükségük. Nem azt mondom hogy elég magasnak lennie, de ha ugyanaz a jófej, kedves, vicces, csajokhoz értő férfi 190 cm, akkor sokkal több nőnél lesz sikere, mintha 170 cm lenne.

2015. febr. 17. 09:22
 14/14 anonim ***** válasza:
196 centi magas vagyok. Maradhat vagy vágjak le a lábamból? :D
2015. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!