Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék fiatal ázsiai...

Hol tudnék fiatal ázsiai fiúkkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiában például.
2015. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 The Guard ***** válasza:
Ázsia center
2015. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj házhozszállítást egy kínai étteremből és invitáld be a futárt.
2015. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, csak az a baj hogy mindenhol csak idősebbek vannak... :(
2015. febr. 16. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Aréna plázában mindig mászkál egy csomó fiatal, ott jobbak az esélyek mint a kínai üzletekben vadászni a tulaj fiára.
2015. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na most előbb értelmezni kellene mi is a fiatal, én 24 vagyok és nekem fiatal a 18. Ha 18 lennék, akkor mondjuk a 14-16. Ha öregebb lennék, akkor magam is fiatalnak gondolnám.


Ázsiai vagyok és szerintem hihetsz nekem, ha azt mondom, hogy a legtöbb fiatal aki itt él már itt is nőtt fel, kb. ugyanolyan mint mindenki más. Találkozhatsz velük az iskolában, a játszótéren (ha annyira fiatalt keresel), a boltban, a szórakozóhelyeken.


Azon persze nem csodálkoznék, ha ezek után sem találnál rá valakire, mert valljuk be nem olyan jelentős az arány, hogy szinte bármikor találhass valakit.


Viszont abban az idétlenebb válaszadóknak is igaza van, hogy léteznek kifejezett helyek (pl. piac) ahol nagy sűrűségben fellelhetőek még a fiatalok is (nem csak dolgozhatnak, pl. meglátogathatják a szülőket munka közben). Vagy próbálkozhatsz az egyetemeken, ott senki sem állít meg ha csak úgy bemész. Ha van kedved, akkor van kifejezetten ázsiai témájú rendezvény, ahol mesélték ázsiaiak, hogy ide azok az ázsiai fiúk jönnek (és magyar lányok) akik egymásra akarnak találni egy estére. Mondjuk ehhez inkább ne legyen kedved, elég elborult embereket láttam arra (már amikor régen ott voltam).


OFF: ezer ilyen kérdés volt már, szerintem vissza is kereshetted volna a választ.

2015. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én itt vagyok a 14f ázsiai
2015. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!