Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék egy csodanőt találni...

Arobi kérdése:

Szeretnék egy csodanőt találni. Szerintetek van ilyen? Akinek lelke selyem, szeme gyémánt, szíve szinarany, hangja bársony símogatása.

Figyelt kérdés
Ha rámnéz és megszólal,én vagyok a világon a legboldogabb. A lelke az első,szíve a második,s én legyek a harmadik. Nem a külső számít. Ha külsőt választunk,megpróbáljuk elfogadni a belsőt amit vele kapunk,de szinte mindig sírás a vége . Hát most egyszer a jó oldalról szeretném megfogni végre ...

#szíve szinarany
2015. febr. 17. 05:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2015. febr. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csípd meg magad,hogy felébredj :D
2015. febr. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
piciny virag vagyok rejtozvel elek a fu kozott :) L
2015. febr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyszer biztosan találsz. :D Csak keresni kell, és figyelmesen járni.
2015. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Hol laksz?

Hány évest keresel?

2015. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez némi paradoxon, hogy nőben ilyet keresel ... tekintve, hogy minden nő egy r.i.banc ...
2015. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok,és tárgyilagosak. Köszönöm. 3-as kicsi virág, és 5-ös ti lányok vagytok ? Beszélgessünk ,irjatok ! Talizhatunk is,persze finoman félénk kisvirág. De bátor ötös,bővebben írjál,mert nem tudhatom,hogy lány vagy-e egyáltalán ? ( Csak hetero vagyok.)



Hali Breti

2015. febr. 17. 10:21
 8/13 PearlDiver ***** válasza:
Egy költő veszett el benned Kérdező... Ez mind szép és jó, csak a külső-belső szembeállítása kezd már kicsit lerágott csont lenni. És nem hiszem el, hogy tudnál szeretni egy ronda lányt csak a selyem lelke miatt.
2015. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Íme az első és egyetlen Csodanő: [link]
2015. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kösz a csodanőt 9-és,kiraktam kezdőképernyőnek.

Bár lelke,hangja nincs,de szeme csodát ígér,biztos szép az is...

8-as te lány lény vagy ? Az a helyzet,hogy van olyan lány,aki talán nem olyan előnyös külsőre,de lelke,s szíve csodaszép. Én azért elfogadnám,és láss csodát,ő nem bir elfogadni ! Jóképűnek mondanak a nők,jó fej is tudok lenni,ostoba se vok,szórakoztató,formás sportos. Hát sose igazodok ki a nőkön

2015. febr. 18. 06:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!