Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért van az, hogy...

Fiúk! Miért van az, hogy sokszor nem veszitek észre a rendes lányokat? Hogy tudna egy lány közeledni hozzátok, akinek nagyon tetszetek?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy van egy fiú, aki tetszik. Nem tartom magam plázacicának de csúnyának sem. Adok a külsőmre, persze nem viszem túlzásba sem a sminkelést, és tudom, hogy mi áll jól nekem. Egyszerűen sokszor nem értem, hogy miért jobb az egy fiúnak, ha egy belsőleg értéktelen lányt fűzöget, ahelyett, hogy egy olyan lánnyal kezdene kapcsolatot, aki szereti és megbecsüli. Nekem például van egy értékrendem, sosem használnák, vagy vernék át senkit sem, főleg nem egy kapcsolatban! De mégis nagyon el vagyok keseredve ennek láttán. Tudom, hogy van egy gondolkodásmódom, tudom azt, hogy kicsit dolgoztatnám a fiút, de csak elfogadott határokon belül. Tudom ebben a lányok is közrejátszanak azzal, hogy sokan közülük is játszadoznak a fiúkkal, vagy épp könnyen odaadják magukat, de nem értem: miért egy ilyen lányt részesítenek előnyben a fiúk? Vagy például, miért kezelik sok esetben (tisztelet a kivételnek) lenézően vagy flegmán azokat a lányokat, akik kezdeményeznek? Esetleg ráírnak, vagy megszólítják azt aki tetszik nekik, persze nem túl nyomulósan, hanem normális kereteken belül. Ha egy lánynak nagyon tetszik egy fiú mit kell tennie, hogy az észrevegye őt? Nagy probléma ha ez a fiú fiatalabb nála 1 évvel? Attól elijesztené? Mi a helyes út, mindkét fél számára?

2015. febr. 17. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért látok ennyit? -> Van egy pasi aki le se szar. Miért?
2015. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szép vagy, de pont nem jössz be a srácoknak, akik tetszenek. Általánosságban nem lehet erre választ adni, mivel mindenki más.
2015. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan ez a fő kérdés, hanem inkább. "...le se szar." Mit tehetnék ez ellen?
2015. febr. 17. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:

"Mit tehetnék ez ellen?"


Tudomásul veszed és keresel mást... :(

27/F

2015. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez is igaz. Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 17. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok a rizsa, itt egyetlen egy emberről van szó jelenleg...
2015. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!