Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes tovább próbálkozni...

Érdemes tovább próbálkozni egy pasinál, ha már egyszer visszautasított?

Figyelt kérdés
Ő csak szexet akart, én megmondtam neki, hogy többet szeretnék tőle, mint egy egyéjszakás. Sok időbe telt neki mire megértette, hogy össze szeretnék vele jönni. Amikor végre tiszta volt a kép nála azt mondta, hogy mi teljesen más világ vagyunk, nincsen bennünk semmi közös, meg néha magamba fordulok, és hogy depizek. A külsőmmel nincs baj szerinte. Érdemes lenne tovább beszélgetni vele, vagy már mind1?
2015. febr. 18. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy valakinek rendben a külseje, mégsem érez iránta a másik olyasmi vonzalmat, ami egy párkapcsolathoz kell. Megmondta, hogy szexet akar, szerintem ezt már nem érdemes erőltetni, keress másik srácot (aztán még az is lehet, hogy ha látja, hogy mással vagy együtt, féltékeny lesz ;) de a te helyzetedben nem erőltetném már)
2015. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!