Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy élhető túl az elutasítás? L

Hogy élhető túl az elutasítás? L

Figyelt kérdés

Régen tetszett egy srác, én is neki sokáig, de nagy volt köztünk a táv. Aztán összejött egy másik csajjal. Sokszor mondta, ha közelebb lennék, velem járna, mert tényleg aranyos meg szerethető vagyok. Végül megszakította velem a kapcsolatot, mert boldog a barátnőjével, nem kellek én a képbe.

Úgy sem bírom feldolgozni, hogy én is kapcsolatban vagyok.


2015. febr. 18. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem élhető túl, meg fogsz halni :-(
2015. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolj arra ha annyira fontos lettél volna neki akkor nem érdekli a távolság, próbáld elfelejteni.

Nekem van ismerősöm aki a világ másik felén jött össze a párjával, mondjuk az már tényleg túlzás, de ebben az országban nincsenek távolságok, én a volt feleségemmel 3 évig jártam 250km-es távról.

2015. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy főként csak azért vonz, mert nem volt leehtőséged megélni vele a dolgot, szóval a fejedben nyugodtan játszhatod a tökéletes kapcsolat filmjét, amiben nincsenek hullámvölgyek és minden tökéletes. De ez akkor is csak egy kihagyott lehetőség és most már valószínűleg az is marad. Engedd el, marajon egy kellemes élmény ami több is lehetett volna és lépj tovább. Koncentrálj a párodra és próbálj ebből kihozni valami rendkívülit ahelyett, hogy a múltban élnél egy elképzelt kapcsolatban. Kezd azzal, hogy kedveskedsz valamit a barátodnak. Miért? Talán bűntudatból, mert vele vagy mégis másról fantáziálsz. Neked ez, hogy esne visszafelé? Légy önzetlen és ne várj érte semmit. Max annyit, hogy nagyon szeressen érte. Remélem megtalálod a boldogságod.
2015. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!